Vevő Jenő: Ide bármikor és bárkinek érdemes jönni. - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Ide bármikor és bárkinek érdemes jönni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Baba és kisgyermek barát szállást keresve találtunk a hotelra.
Nem kell tovább keresgélni, minden úgy volt ahogy az ajánlatban szerepelt.
Igény szerint, kis kád, bili, kiságy (nem az összecsukható kényelmetlen utazóágy, hanem olyan amiből ki sem akart jönni a kicsi).
A szobák tiszták, kényelmesek, tágasak. Internet picit gyenge telt házkor, de használható. A fürdőszoba talán már törődést igényelne, mert kissé vízköves volt, a zuhany paraván alja kezd rozsdásodni, illetve nehezen folyt le a víz, így néha kifolyt a zuhanytálcáról a fürdő más részére.
Klíma nem büdös.
Személyzet, kedves, segítőkész.
Étterem, bőséges kínálat, finom ételek. Az ital árak elsőre túlárazottnak tűnhetnek, de mivel egész nap ingyenes az üdítő/víz/kávé fogyasztás, teljesen elfogadható.
Amit hiányoltunk: reggelinél a műanyag étkészlet, esetleg pohár a kicsiknek, ezt vacsorakor mindig kitették.
Illetve más gyermekbarát helyeken az "étkezést megkönnyítő" mese tv van az ebédlőben, mert a mai gyerekek már csak így tudnak nyugodtan ülve enni :)
A fürdő nem a hotelhez tartozik, csak jár a szobához a fürdő használat.
A kinti medencék picit koszosak voltak, de van rosszabb is. A benti medencék tiszták, sok medencéből lehet választani, + 3 csúszda. Hétvégén sem volt zsúfolt. A fürdőben van étkezési lehetőség, a szobához íratható a fogyasztás.
A szálláson is és a fürdőben is automatikusan 8% szerviz díjat felszámolják, ezen felül adható még borravaló.

Összességében nagyon jó ár érték arányú hely, bátran ajánlom mindenkinek!

Szeretnéd követni Vevő Jenő felhasználót?    Igen

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen...

2019. július 31.
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31