Ágnes77: Zseniális választás családosoknak! 7éj kedvezményekkel... - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Zseniális választás családosoknak! 7éj kedvezményekkel...

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész személyzet, fantasztikus ételek és kiszolgálás! Idén még azt a figyelmes gesztust is kitalálták, hogy nap közben ingyen lehetett bármennyi üdítőt-vizet inni a szálloda halljában korlátlanul, ami ilyen meleg nyáron nagyon jól esik mindenkinek! Sok a programlehetőség, közel van Ausztria, békés kisvárosban található a hotel, csodás környezetben! Biztos vagyok abban, hogy vissza fogunk térni! Ajánlom mindenkinek, akinek fontos a minőség és a minőségi nyaralás-pihenés!

Szeretnéd követni Ágnes77 felhasználót?    Igen

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen...

2019. július 29.
Baba és kisgyermek barát szállást keresve találtunk a hotelra. Nem kell tovább keresgélni, minden úgy volt ahogy az ajánlatban szerepelt. Igény szerint, kis kád, bili, kiságy (nem az összecsukható kényelmetlen utazóágy, hanem olyan amiből ki sem akart jönni a kicsi). A szobák tiszták,...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31