SzVuki: Első nagy családi nyaralásunk - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Első nagy családi nyaralásunk

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen akadály. Sok válogatás után rátaláltunk a Gotthard Therme Hotelre. Megérkezésünkkor adódott egy kis malőr, mert szüleim szobájában irdatlan büdös szag terjengett, amivel sem a takarítónő, sem a nagy teljesítményű levegőztető rendszer nem tudott mit kezdeni, így a szálloda managere jött végül, hogy foglalkozzon a problémával. Eleinte azt mondta, hogy a szálloda foglaltsága miatt nem tudnak másik szobát biztosítani nekik, de cserébe meghosszabbítja a kicsekkolás időpontját. Mivel a szobában terjengő szag nem tűnt el, így a manager is belátta, hogy itt nem maradhatnak a szüleim és azonnal biztosított számukra egy lakosztályt. Ez után a kis fiaskó után szerencsére nagyon kellemes 5 napot töltöttünk a hotelben, a gyerekeket animátorok foglalkoztatták, az ételek fantasztikusan finomak voltak, a hotelhez tartozó belső wellness rész is tiszta, jól karbantartott. Ami számunkra negatívum volt, hogy pl. a bicikli bérlés is pénzbe kerül, ellentétben több hotellel, ahol a vendégek ingyen vihetik el a bicikliket. Mindent összevetve, csak ajánlani tudjuk a hotelt.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni SzVuki felhasználót?    Igen

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. július 31.
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész...

2019. július 29.
Baba és kisgyermek barát szállást keresve találtunk a hotelra. Nem kell tovább keresgélni, minden úgy volt ahogy az ajánlatban szerepelt. Igény szerint, kis kád, bili, kiságy (nem az összecsukható kényelmetlen utazóágy, hanem olyan amiből ki sem akart jönni a kicsi). A szobák tiszták,...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31