Itaúr: Kellemes családi kiruccanás - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Kellemes családi kiruccanás

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, kényelmes és tágas volt a szoba, tisztaság és rendezettség volt mindenhol. Gyors és segítőkész a személyzet a szállodában és az étteremben egyaránt. Az ételek finomak, ízletesek és gusztusosak voltak. Ha fogyott valami, rögtön pótolták.
Ami nem tetszett, hogy a wellness központpan külön fizetni kell a szaunáért. Nem azért mert drága, hanem mert szerintem a szállóvendégeknek ez már illene, hogy az ár tartalmazza.

Mindent egybe véve ajánlom mindenkinek.

Szeretnéd követni Itaúr felhasználót?    Igen

2019. szeptember 27. - Gotthard Therme Hotel & Conference válasza Itaúr értékelésére:
Tisztelt Ita Gábor!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, félpanziós ellátásunkkal, az ételek minőségével.
A szauna használat külön fizetését a fürdő vezetősége határozta meg.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Szentgotthárdról: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata
Nátkai-Lang Szabina (Gotthard Therme Hotel & Conference)
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. szeptember 3.
A hotel elegáns, modern bútorok, kellemes környezet. Az étkezés bőséges, minden igényt kielégítő választék, friss gyümölcsök, finom desszertek. A személyzet kedves, segítőkész. Péntek este hangulatos élőzene volt a teraszon, gyerekeknek animátorok által szervezett programok, rajzolás, festés,...

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 19.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel