mozsarandi: Kellemes pihenés egy hangulatos helyen - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Kellemes pihenés egy hangulatos helyen

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel elegáns, modern bútorok, kellemes környezet.
Az étkezés bőséges, minden igényt kielégítő választék, friss gyümölcsök, finom desszertek.
A személyzet kedves, segítőkész.
Péntek este hangulatos élőzene volt a teraszon, gyerekeknek animátorok által szervezett programok, rajzolás, festés, buli stb.
Számomra az ágy túl puha volt, persze ez egyéni probléma...

Szeretnéd követni mozsarandi felhasználót?    Igen

2019. október 1. - Gotthard Therme Hotel & Conference válasza mozsarandi értékelésére:
Tisztelt Mozsár Andrea!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait! Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, ételeink minőségével és jól érezték magukat szállodánkban.
Számunkra fontos, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, párok és családok, kicsik és nagyok egyaránt.
Reméljük, mihamarabb, ismét Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.
Üdvözlettel: Gotthard Therme Hotel & Conference
Nátkai-Lang Szabina (Gotthard Therme Hotel & Conference)
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. augusztus 24.
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, kényelmes és tágas volt a szoba, tisztaság és rendezettség volt mindenhol. Gyors és segítőkész a személyzet a szállodában és az étteremben egyaránt. Az ételek finomak, ízletesek és gusztusosak voltak. Ha fogyott valami, rögtön pótolták. Ami nem tetszett, hogy...

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 19.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel