korrekt étterem átutazóknak

Buffalo Bill Western Étterem SzerencsBuffalo Bill Western Étterem Szerencs a térképen

2015. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. március 15.
Már tööbször jártam ebben az étteremben, jól ismerem.Azt hiszem azért szeretem , mert azt kapom , amit várok egy út menti korrekt étteremtől.
A stílus vadnyugati berendezés, kandalló, ami rendszerese üzemel. Nem sok asztal, ami barárságossá teszi. Az étlap egyszerű korrekt ételekből áll. Legalább ezeket jól el tudják készíteni. Igazából nyugodtan válaszhatjuk bármelyiket.
Az én kedvencem , a madagaszkáti borsleves, korábban talán zöldborsleves néven is szerepelt. Egy kellemes tejszínes csirkemell ragu leves kukoricával és sárgarépával égész puha zöldbors szemekkel. Pikáns és selymes. Főételnek én általában valamilyen frissensültet eszem salátával és még nem csalódtam.
Tokaj hegyalja ide vagy oda, sajnos a borkínálat felejthető. A kávé sem valami fényes, inkább azt egy közeli cukrászdába iszom nem messze , szintén a fóút mellett.
A személyzet korrekt és gyors, bár meglehetősen lelkesedés nélküli.
Ha azonban ezen a környéken út közben akarunk ebédelni vagy vacsorázni elfogadható áron ,jó minőségben , jól választunk ha ide betérünk.
Kiszolgálás:Átlagos

Buffalo Bill Western Étterem további értékelései

2023.10.23a párjával
Egy csipetnyi Amerika Hegyalja kapujánál ahogy a valahol olvasott reklámszöveg írja. Szerencs nyugati bejáratánál, közvetlenül az út mellett várja a Buffalo Bill a vendégeit. Népszerű hely ez már jó ideje az erre járók körében, mi is voltunk már itt korábban. Főként a hangulatos belső...
2022.08.24a párjával
Nagyon kellemes hely, az ételek finomak és bőségesek. A személyzet kedves, gyors a kiszolgálás.
2018.11.11családjával
Mártonnapi libáságok.... A liba hús leves csodás volt....a comb omlós mint ahogy kell.... Mennyei gasztronómiai!!!!
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége