3900 Szerencs, Gyár út 13

Buffalo Bill Western Étterem Szerencs vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mártonnapi libáságok....
A liba hús leves csodás volt....a comb omlós mint ahogy kell.... Mennyei gasztronómiai!!!!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy kellemeset ebédeltem itt a barátaimmal, jó hangulatban. A western dizájn kicsit soknak, nyomulósnak tűnt, ráadásul akkor épp egy pár amerikai izomkocsi kiállítást is meg lehetett nézni a parkolóban, szóval kicsit keverednek az idősíkon, de spongyát rá. . Az ételek finomak, elég nagyok voltak, a közelben indiánok zenéltek.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Barátaimmal ültünk be ebédelni. Az étterem körül kirakodás és indián zenészek, nagyon érdekes és hangulatos volt! Maga az étterem tetszett és az élő zene is (az indián zenészeknek köszönhetően, kiváncsi lennék rá, mindig ott vannak-e, vagy ez csak alkalmi jellegű volt), az ételek amiket rendeltünk finomak voltak. Nem olyan hely, ami megdobogtatta szívemet, de egynek jó volt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Nagyon finomak az ételek, már ismerősként köszöntenek a pincérek. A westernségnek ugyan én sem értem a "létét" itt ezen a helyen de ha ez a dizájn hát ez. . . (Nem tetszik a csizma falon! ! ! ! ) Na jó ez az én bajom. Szeretem az akcióikat is - hétköznap 16-17 óra között van 50% kedvezmény egyes ételeikből.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vándor! … ki még nem fedezted fel kellően, édes hazánk szép tájait, jer, …. légy bátor és járd be a zempléni tájat, a zempléni hegyek szépségét, nevezetességeit. Magyarország eme északi része csodálatos hegyekben, látnivalókban. Túrád elején, a történelmi borvidék lábánál, Szerencs kapujában található a Buffaló Bill nevű étterem.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerintem egy nagyon jó hely én rendszeresen visszatérek, van egy olyan akciójuk ami hétköznapokon 16-17 óra között van 50%-os kedvezményű étlap igaz nem teljes, de van rajta választék. Hazafelé jövet pont abban az időszakban járok erre pl. pont ma is. A személyzet tényleg tényleg kicsit savanykás, de szerintem segítőkészek.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amolyan találkozási pont. Ha hirtelen jobb nem jut eszembe és arra járunk, akkor ez ugrik be. Többször voltam ott, de nincsenek rossz tapasztalataim. Olyan kis furcsaság a város szélén, a benzinkútnál. Elég össze-vissza western, de hát milyen legyen Szerencs határában? A teraszon ülni sem rossz. Nem valami festői, de nem is csúnya.

2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már tööbször jártam ebben az étteremben, jól ismerem. Azt hiszem azért szeretem , mert azt kapom , amit várok egy út menti korrekt étteremtől. A stílus vadnyugati berendezés, kandalló, ami rendszerese üzemel. Nem sok asztal, ami barárságossá teszi. Az étlap egyszerű korrekt ételekből áll. Legalább ezeket jól el tudják készíteni.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerencsi Csokifesztiválon próbáltuk ki az éttermet, melyről már rengeteget hallottam. Western hangulat. . . az étterem hangulata tényleg nem rossz, viszont a személyzet. . . unottak, nem mosolyognak, lassúak. Egy kávét ittunk csak, s vidámabb helyre mentünk. S kávé minősége is nagyon gyenge volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal tértünk be ebbe az étterembe, éhesen és fáradtan. A város szélén egy benzinkút mögött található ami lehet kicsit zavaró is ha kint foglal helyet az ember a teraszon. A felszolgálással volt a legtöbb problémánk, semmi mosoly, lassú mozgás, szinte csoszogás, motyogás. Az étel szervírozása után 30 percig ránk se néztek.

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Aurora Hotel
2020.12.01. - 2021.12.02.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, korcsolyázási lehetőséggel, borkóstolóval, vezetett túrával, bowlingpálya és szánkó használattal
2020.12.30. - 2021.01.01.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/ 3 éjszaka 16.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, állatfarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.05.31.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 24.974,- Ft/fő/éj ártól: választhatő ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
2020.11.06. - 2021.03.14.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.03.31.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Buffalo Bill Western Étterem SzerencsX