3900 Szerencs, Gyár út 13

Buffalo Bill Western Étterem Szerencs vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mártonnapi libáságok....
A liba hús leves csodás volt....a comb omlós mint ahogy kell.... Mennyei gasztronómiai!!!!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy kellemeset ebédeltem itt a barátaimmal, jó hangulatban. A western dizájn kicsit soknak, nyomulósnak tűnt, ráadásul akkor épp egy pár amerikai izomkocsi kiállítást is meg lehetett nézni a parkolóban, szóval kicsit keverednek az idősíkon, de spongyát rá. . Az ételek finomak, elég nagyok voltak, a közelben indiánok zenéltek.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Barátaimmal ültünk be ebédelni. Az étterem körül kirakodás és indián zenészek, nagyon érdekes és hangulatos volt! Maga az étterem tetszett és az élő zene is (az indián zenészeknek köszönhetően, kiváncsi lennék rá, mindig ott vannak-e, vagy ez csak alkalmi jellegű volt), az ételek amiket rendeltünk finomak voltak. Nem olyan hely, ami megdobogtatta szívemet, de egynek jó volt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Nagyon finomak az ételek, már ismerősként köszöntenek a pincérek. A westernségnek ugyan én sem értem a "létét" itt ezen a helyen de ha ez a dizájn hát ez. . . (Nem tetszik a csizma falon! ! ! ! ) Na jó ez az én bajom. Szeretem az akcióikat is - hétköznap 16-17 óra között van 50% kedvezmény egyes ételeikből.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vándor! … ki még nem fedezted fel kellően, édes hazánk szép tájait, jer, …. légy bátor és járd be a zempléni tájat, a zempléni hegyek szépségét, nevezetességeit. Magyarország eme északi része csodálatos hegyekben, látnivalókban. Túrád elején, a történelmi borvidék lábánál, Szerencs kapujában található a Buffaló Bill nevű étterem.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerintem egy nagyon jó hely én rendszeresen visszatérek, van egy olyan akciójuk ami hétköznapokon 16-17 óra között van 50%-os kedvezményű étlap igaz nem teljes, de van rajta választék. Hazafelé jövet pont abban az időszakban járok erre pl. pont ma is. A személyzet tényleg tényleg kicsit savanykás, de szerintem segítőkészek.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amolyan találkozási pont. Ha hirtelen jobb nem jut eszembe és arra járunk, akkor ez ugrik be. Többször voltam ott, de nincsenek rossz tapasztalataim. Olyan kis furcsaság a város szélén, a benzinkútnál. Elég össze-vissza western, de hát milyen legyen Szerencs határában? A teraszon ülni sem rossz. Nem valami festői, de nem is csúnya.

2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már tööbször jártam ebben az étteremben, jól ismerem. Azt hiszem azért szeretem , mert azt kapom , amit várok egy út menti korrekt étteremtől. A stílus vadnyugati berendezés, kandalló, ami rendszerese üzemel. Nem sok asztal, ami barárságossá teszi. Az étlap egyszerű korrekt ételekből áll. Legalább ezeket jól el tudják készíteni.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerencsi Csokifesztiválon próbáltuk ki az éttermet, melyről már rengeteget hallottam. Western hangulat. . . az étterem hangulata tényleg nem rossz, viszont a személyzet. . . unottak, nem mosolyognak, lassúak. Egy kávét ittunk csak, s vidámabb helyre mentünk. S kávé minősége is nagyon gyenge volt.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal tértünk be ebbe az étterembe, éhesen és fáradtan. A város szélén egy benzinkút mögött található ami lehet kicsit zavaró is ha kint foglal helyet az ember a teraszon. A felszolgálással volt a legtöbb problémánk, semmi mosoly, lassú mozgás, szinte csoszogás, motyogás. Az étel szervírozása után 30 percig ránk se néztek.

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.29.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.23.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2021.06.30.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.496 - 16.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.23.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 14.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.13. - 2022.05.13.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2022.02.28.
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 14.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Szerencs
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

Buffalo Bill Western Étterem SzerencsX