Csalódás

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem SzerencsPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs a térképen

Szörnyű 2017. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. november 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Szombat, délután 1 óra...
Feleségemmel kettesben el szerettünk volna tölteni egy kellemes ebédet valahol.
Mivel sokat hallottunk már erről a helyről, így céltudatosan ide vezetett utunk.
A hely hangulata nekünk bejött, különleges.
Mindketten szeretjük a hamburgert, együnk egy-egy félét!
Akcióként tábla hirdeti a bejáratnál, itt erre lesz lehetőségünk. Nem így lett. Sajnos nem volt. Rendben, semmi gond, akkor legyen gyros tál. Az sincs, mert nincs zöldség.
2 szupermarket 100 méteren belül, ezt halkan jegyzem meg.
Előètelnek egy grillezett szendvicset kértünk, ami végülis megeyezett két piritòs kenyér közé tett sonkával-sajttal.
Végül frissensültet is ettünk, ami ugyan finom volt, de a hús mennyisége nem volt elégnek mondtható, a köret fele meg is maradt,azt nem sajnálták.
Összegezve a törtènteket: nagyot csalódtunk.
Szombaton ebédidőben az étlap fele nem volt rendelhető. Már bánjuk, hogy betértünk.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem további értékelései

2023.09.11barátokkal
A Vármúzeumban jártunk és ott érdeklődtünk a kedves hölgyektől, hogy hol tudnánk étkezni. Több helyet is felsoroltak, de mi ezt a helyet találtuk a leg szimpatikusabbnak. Nem is csalódtunk. Az ebédidő már lecsengett, nem voltak sokan, hamar kaptunk is étlapot. Választásunk a gyros tálra...
2022.04.16családjával
Kiváló hely csodalatos ételek kiváló kiszolgálás csak ajánlani tudom.Csodalatos vitage éterem .
2019.06.29gyerekekkel
Ma jártunk ott, rendeltünk egy négy sajtos csirkemellet (nyers volt a hús) petrezselymes burgonyával, de e helyett szikkadt sült krumplit hoztak ki. Természetesen szerettük volna kicserélni a köretet az eredeti rendelésre, de nem lehetett, mert a szakács azt üzente. :) A köretet egyébként külön...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége