Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs
3900 Szerencs, Jókai út 18.

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs a térképen

Szállások Szerencs városában
Wellness csomagok Szerencs városában

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Ma jártunk ott, rendeltünk egy négy sajtos csirkemellet (nyers volt a hús) petrezselymes burgonyával, de e helyett szikkadt sült krumplit hoztak ki. Természetesen szerettük volna kicserélni a köretet az eredeti rendelésre, de nem lehetett, mert a szakács azt üzente. :) A köretet egyébként külön kell rendelni , és fizetni.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat, délután 1 óra. . . Feleségemmel kettesben el szerettünk volna tölteni egy kellemes ebédet valahol. Mivel sokat hallottunk már erről a helyről, így céltudatosan ide vezetett utunk. A hely hangulata nekünk bejött, különleges. Mindketten szeretjük a hamburgert, együnk egy-egy félét! Akcióként tábla hirdeti a bejáratnál, itt erre lesz lehetőségünk.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Az ételek minősège kiváló, egyedi igényeknek is eleget tesznek. A házhozszállítás gyors. A terasz karácsonyi hangulatot idéz. A kiszolgálók kedvesek és figyelmesek.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kívülről teljesen jónak tűnt a dolog, viszont komoly lett a csalódás! Görög salátát kértem és kaptam valami hasonlót pont az olívabogyó ami teljesen hiányzott belőle, és a sajt amit nem tudtam fetasajtként azonosítani! Az öntet? Az nem volt csak az étlapon feltüntetve, hogy miből lehet választani!

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
2020.11.06. - 2021.03.14.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
2020.12.01. - 2021.12.02.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem SzerencsX