DEndre: Jó kis hely - Becsei Vendéglő Szigetbecse

Becsei Vendéglő Szigetbecse értékelése
1. helyezett az 1 szigetbecsei étterem közül

Jó kis hely

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
A Becsei vendéglőbe egy zimankós januári reggelen mentem be kávézni. Az étlapon zömmel hagyományos magyar ételek, de nem voltam még éhes, így nem rendeltem enni semmit. Jól esett, hogy bár csak egy kávé mellett üldögéltem, nem éreztem, hogy kinéznének.
Az asztalon vonzó reklámlap hirdette a vasárnapi svédasztalos ebéd menüjét (2800 ft felnőtt, 1600 gyerek), a fogások között Jókai bableves, hortobágyi paalacsinta, velővel töltött sertésborda, bundás süllő. Szóval lenne miből válogatni.
A kávél korrekt volt, az ára is baráti potom 250 ft.
Jó lenne egyszer visszamenni enni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2321 Szigetbecse
Makádi út 69.

2019. január 8.
Barátainkkal mentünk el egy vasárnapi svédasztalos ebédre. Nem csalódtunk: az ételválaszték gazdag, és finom ( nem is tudtuk mindegyiket megkóstolni -- a bőség zavara).Már előre kellett asztalt foglalni, mert annyian jöttek vendégek. A kiszolgálás gyors és udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki...