Attila Büfé Szigetmonostor

kerthelyiség
Heineken, Szalon

Attila Büfé Szigetmonostor vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Egyszerű, kerthelységes, büfé árnyas fák alatt. A komp feljárónál található ez a büfé. Szombat reggelente a fasírt isteni. Kitűnő reggeliző hely is. Mindig friss és kiváló az étel. A sör mindig hideg, a kenyér pedig friss és puha. Olcsó, kedves kiszolgálás. Szuper hely Horányban. Sokszor jártunk már itt. Sajnos télen zárva van tavasszal szokott kinyitni.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát ide eleve azt írom, hogy meghatározhatatlan hányszor voltunk, mert mi már nagyon sokszor jártunk ezen a helyen Horányba, mivel évtizedek óta járunk ide nyaralni. A majd a kivel voltam kérdésre is, csak egyet lehet jelölni,de mi itt már gyakorlatilag az összes variációt kimerítettük, család, kollégák, barátok és stb.

Legnépszerűbb csomagok Szigetmonostoron és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 26.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.08.24.

Szállodák Szigetmonostor környékén
Libra Hotel Szigetmonostor
Hotel Bellevue Szigetmonostor
Tó Wellness Hotel Szigetmonostor
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval