Hotel Kumilla Szigetvár ★★★

Hotel Kumilla Szigetvár
7900 Szigetvár, Olay L. u. 6.

Hotel Kumilla Szigetvár a térképen

Hotel Kumilla Szigetvár értékelése:

1. helyezett a 8 szigetvári szállás közül
68. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Hotel Kumilla Szigetvár bemutatkozása

Pihenésre, kikapcsolódásra vágyik? Szeretne eltölteni pár kellemes napot csendes, nyugodt környezetben? A Szigetvári Gyógyfürdőben és a mellette elhelyezkedő Kumilla Hotelben megteheti, Szigetváron, a történelmi kisvárosban.

...Tovább >>

Baranya megye déli részén, a megyeszékhelytől 33 km-re fekszik a török veszedelem idején méltán híressé vált kisváros, Szigetvár. E történelmi jelentőségű helyen található a háromcsillagos Hotel Kumilla.
A keleti fekvésű szobákból csodás kilátás nyílik a nemrégiben újjáépített Szigetvári Gyógyfürdőre, mely a szállodától alig 100 méterre fekszik. Az impozáns gyógyfürdőben számtalan wellness- és gyógyszolgáltatást vehetnek igénybe a pihenésre vágyók.

A szálloda 28 db 2011-ben felújított, parkettás, zuhanyzós kétágyas szobával rendelkezik, amelyekbe új bútor került. Az ágyakban lévő téli-nyári matracok biztosítják a vendégek nyugodt pihenését.

A hallban a szállóvendégek részére vezeték nélküli internet (WiFi) áll rendelkezésre.

Ha Ön személygépkocsival érkezik hozzánk, nem kell aggódnia, parkolónkban figyelünk az Ön járművére a nap 24 órájában. Csoportok érkezése esetén autóbuszoknak is tudunk helyet biztosítani.

Szolgáltatások - Étterem:

A szállóvendégeknek félpanziót és teljes ellátást is tudunk biztosítani. Csoportoknak (21 fő felett) ételeink árából 10% kedvezményt biztosítunk, amennyiben étlapunkról választanak.

Ha Ön vegetáriánus vagy lisztérzékeny, kérjük időben tájékoztasson minket és ezt figyelembe véve készítjük el az ételét.

Hotel Kumilla Szigetvár képei

Hotel Kumilla Szigetvár
Szállások Szigetvár városában
Wellness csomagok Szigetvár városában

Hotel Kumilla Szigetvár vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
2012-ben jártunk itt először és tetszett minden. Ezért bátorkodtunk ismét ebbe a Hotelbe jelentkezni. A honlapon felajánlott csomagok közül választottunk. Már a visszajelzéskor gyanús volt, hogy valami nem stimmel. Hát kiderült! Munkásszállás-sá vitték le a színvonalat. Még szerencse, hogy a jó időben sokat kirándulhattunk.

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuperul éreztük magunkat, jó volt az ellátás kedves segitőkész személyzet Ételek változatosak, elegendők Szoba tiszta kellemes nagyságu, ágyak kényelemesek.Gondom volt a kártya fizetéssel de végül ötletesen sikerült megoldani. Közel a fürdő a vár sokat sétáltunk. Idén ujra visszamegyünk juliusba Már várom

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Megdöbbentett, hogy nincs másik működő szálloda a városban. Ez nagyon közel van minden látnivalóhoz, gyalogosan el lehet jutni mindenhova. Mi festett szobában voltunk, de tudunk olyan apartmanról, ahol még ez sem történt meg. Klíma nincs, közösségi tér alig, ha jó idő van a terasz 16 főre elegendő. A konyha jó ízvilággal dolgozik, de fél nyolckor bezár.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Szigetvár egyetlen működő szállodája. Mintha a múlt század 80-as, 90-es éveibe repítene vissza a szálloda hangulata. A szobákat felújították ugyan, de az ajtókra, és az ablakokra nem jutott már pénz. Légkondicionáló nincs a szobákban, de szerencsénkre legalább ventilátor volt. Hűtőgép a folyosó végén,ahová bizalmi alapon lehet bepakolni a hűteni kívánt dolgokat.

Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.15. - 2021.09.15.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Szigetvár környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzigetvárX