Igényes mediterrán étterem

Mérce Mediterranean Bar & Restaurant SzigligetMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget a térképen

Kiváló 2022. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 7.
Az idén húsz esztendős Kikötő étterem tulajdonosai a járványsújtotta időkben két helyet is nyitottak, az első évben tapas bárként működő Mércét, mely mára az olasz gasztronómiára fókuszáló mediterrán étteremmé alakult, valamint a Kisbolt nevű reggeliző-delikátot. Mércébe idén jutottam el, így a tapas bárként működéséről sajnos nem tudok beszámolni.
Fokhagymás rákot kértem előételnek, a rákhős ízletes, friss volt, megfelelően hőkezelt. (2990 ft)
A Parma pizza nápolyi stílusú, átlag feletti, de nem éri el a műfaj csúcspizzáit. Ára elég magas, 4190 ft.
A mascarpone alapú desszert ízletes volt, tisztes munka. (1490 ft) A konyha 4,5 pont, amit felfele kerekítettem. A kiszolgálás remek, úgy is mondhatom, hogy kifogástalan. A terasz kiképezése is tetszett.
Kerekített 5 pont.
Ételek / Italok:Kiváló
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Átlagos
Tisztaság:Kiváló
Fényképek (21)
Mérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - EgyébMérce Mediterranean Bar & Restaurant Szigliget - Egyéb
Népszerű szállások a környéken
Kardamom Apartman Szigliget - Húsvét
Húsvét
03.28-04.01.
Kardamom Apartman Szigliget
75.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től ellátás nélkül
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2024.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz