Nádas Borozó Szigliget

2,1
a 21 szigligeti étterem közül
borozó

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Nádas Borozó Szigliget vélemények

2018. október 8.a párjával járt itt
Velünk nagyon kedves volt a személyzet. Sajnos idén nyáron őket is elérte a munkaerő hiány, így kellett várnunk a kiszolgálásra, de vállalható időt. Az ételek finomak voltak, de nem éttermi minőségűek. Az árak elfogadhatóak. A boraik nagyon finomak. Az ételek minőségében nem találtunk kivetnivalót. Kb. 6-7-szer ettünk ott, egyszer sem kaptunk romlott ételt vagy vizezett italt.
Szörnyű 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Kb. 20,45-kor érkeztünk az étterembe... a személyzet figyelembe sem vett bennünket, 20 perc elteltével magunknak hoztunk étlapot, majd újabb 10-15 perc eltével vissza is vittük... "Ha ilyen lassú a kiszolgálás meddig készül az étel" címszóval és kellő felháborodással (megjegyzem: talán három asztalnál ültek)...
Szörnyű 2017. július 27.a párjával járt itt
A pultnal kibontott szensavmentes asvanyvizes palackban gyanusan sok viz volt, csapvizzel toltottek fel. Rendeltunk huslevest gazdagon: romlott, izetlen, felvizezett, langyos "levest" hoztak ki 3 kis kockanyi sargarepaval, hus nem volt benne. Limonade sima citromleves viz, a szomszed asztalnál ulo kulfoldi vendegeknek tele pakolva sok-sok gyumolccsel.
Szörnyű 2017. július 24.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! 1órát vártunk az ebédünkre, amikor láttuk, hogy a másik asztalnál a mi rendelésünket eszik, akik később érkeztek! Szóltunk a "Cocain Princess" polót viselő személyzetnek, aki azt sem tudta hol van és valószínüleg a mi rendelt ételünket vitte ki a másik asztalhoz!
Szörnyű 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Kerüljétek el messziről.Rossz agyonmelegített ételek.Ököruszály levest kért a feleségem.Állott íze volt a húsnak, csupasz csont a levesben.
Szóval ehetetlen volt. Én marhapofa pörköltet kértem, ennek fekete színe volt, íze semleges.
Mentségükre szolgál, hogy a levesért nem számoltak fel. De akkor is csalódás volt.
Szörnyű 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején jártunk sokat a strandon. Mivel már untuk a strandi étterem kajáit, megkívántuk a strandbejáróval szembeni vendéglő ajánlatait, ami nap mint nap feltűnően hirdetve van. Tojásos nokedli salátával, a másik paprikás krumpli saját töltésű kolbásszal. Egy óra után pár percel mentünk be öten hogy a teraszon megebédelünk.