aniko1221

aniko1221 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Kritikus
Regisztráció2017.10.20
Utoljára itt2018.10.09

Átlagos 2018. október 9.barátokkal járt itt
Az étterembe megérkezésünkkor pincérrel nem találkoztunk, így helyetfoglaltunk egy asztalnál. Nemsokára megérkezett egy igen b*nkó pincér, aki elénk dobott két étlapot és tovább is ment. Kicsit meglepődve ültünk, mire szerencsére jött a megmentőnk. Egy igazán kedves hölgy.
Kiváló 2017. október 20.a párjával járt itt
Ahogy beléptünk az étterembe kedvesen fogadott a házigazda és isteni finom házi szilvapálinkával kínált minket. Frissen sütött, tűzforró, igazi házias, ízes, finom ételeket ettünk olcsón. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a helyet, biztosan visszatérek még.
Kiváló 2017. október 21.a párjával járt itt
Párommal már a konyha zárása után érkeztünk ebbe a hangulatos kis étterembe, de a kedvünkért kinyitották a konyhát és nagyon finom, jókora adag ételt ehettünk. Biztosan visszatérünk még ide :-)