Akácvirág Vendégház Szilvásvárad

a 65 szilvásváradi szállás közül
Vendégház, Fizetővendéglátó szálláshely
Akácvirág Vendégház Szilvásvárad

Akácvirág Vendégház Szilvásvárad bemutatkozása

Fákkal övezett, gyönyörű környezetben várja vendégeit a szilvásváradi Akácvirág Vendégház. A minden igényt kielégítő, komfortos szobákban minden vendég számára garantál a pihenés. Szilvásváradon számos program közül választhat az ide látogató: erdei vasútazás, hosszú séták, barangolás a tiszata, jó levegőn.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Akácvirág Vendégház Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2019. június 21.gyerekekkel járt itt
Központhoz közel, csendes kis utcában. Házigazda közvetlen. Remek kis szállás, szerintem visszatérünk még.
Köszönjük. Szeretettel várjuk vissza Önöket. Demeter Anita
2019. június 25., Akácvirág Vendégház, tulajdonos
Átlagos 2016. november 6.a párjával járt itt
23-28ig tartózkodtunk a vendégházban. Érkezéskor meleg,rend,tisztaság fogadott minket. Szobánk az emeleten gyönyörű kilátást nyújtott a Bükkre. Elsőre ami tökéletesnek tűnt éjszaka kiderült nem az. Minden mozdulatnál nyikorgott az ágy és nagyon kényelmetlen volt. A lepedő reggelre mindig el csúszott a helyéről.
Kiváló 2014. február 21.gyerekekkel járt itt
Én maximálisan elégedett voltam,az elvárásaimnak megfelelt. Tisztaság,kényelem,a látnivalók közelsége,segítőkészség. Jó kapcsolat a vendéglátókkal,de mégsem tolakodó. A szobák elhelyezése biztosította a zavartalan pihenést. Mi korán érkeztünk-kb. de 11-kor-,de nem jelentett problémát.
Akácvirág Vendégház válasza
Nagyon köszönöm a maximális értékelését.
Örülünk, hogy jól érezték magukat és elégedettek voltak, szeretettel várjuk vissza!
2014. február 25., Akácvirág Vendégház, tulajdonos
Átlagos 2013. április 23.barátokkal járt itt
A szállásadók kedvesek, a szállás tiszta, a berendezés megfelelő, hátránya, hogy nics minden szobához külön fürdőszoba. A település nagy hátránya, hogy bárhol áll meg a vendég autóval / a legutólsó utcában is / fizetni kell a psrkolásért, ami nem is lenne nagy gond, ha meglátszana a falu tisztaságán, vagy más kültéri megjelenésén / szemetes, gazos, kevés pad van, ugy tünik minden a parkolási dij beszedésére öszpontosul, cserébe a nagy nulla van.
Vándor
Akácvirág Vendégház válasza
Kedves Vendégünk! Köszönöm értékelését, de nem értem, hogy ha mindennel meg volt elégedve miért pontozott le bennünket? A vendégházunkban található négy szobához 3 fürdőszoba tartozik. Az alsó szinten lévő két szobához tartozó fürdőt csak akkor adjuk ki ha egy család vagy barátok közösen használják!
2013. szeptember 16., Demeter Anita, tulajdonos