3044 Szirák, Petőfi u. 26

1. helyezett az 1 sziráki étterem közül
61. helyezett Észak Magyarországon - 881 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol
Különtermek:
Étterem - max. 50 fő
Étterem-különterem - max. 30 fő
Borozó - max. 30 fő
Visa, EC/MC, Amex
Carlsberg

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák bemutatkozása

A Magyar Szakácsok és Cukrászok Szövetsége és a Gasztronómiai Újságírók Nemzetközi Szövetsége védnöki táblája már önmagában is garantálja a hotel éttermének kiválóságát. Az igen széles étlap a magyaros konyha ismert ízei mellett széles választékát kínálja a vad- és halételeknek, szárnyasoknak, grillezett és nyárson sült különlegességeknek.

Az étterem borválasztéka a magyar történelmi borvidékek legjobb pincészeteinek kínálatát reprezentálja Villánytól Egerig, Soprontól Mórahalomig. Bor- és pálinkakóstoló, grillparty és cigányzenés csárdaparty színesítik a hotel rendezvénykínálatát, melyek helyszínéül az elegáns étterem, a mellette található borozó és kastélycsárda, de akár a kastély parkja is szolgálhat.

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák képei

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fogalmam sincs, hogyan értékelhetném másra, mint ötösre. Annyira megrázó és taszító élmény volt a turai kastély aznap, amit szerettünk volna fizetés ellenében meglátogatni, és annyira ég és föld különbség, hogy eljöttünk a sziráki Teleki-Degenfeld kastélyba, ahol rendkívül kedvesen fogadott mindenki, csak a legjobbakat mondhatnám az összes alkalmazottról, akivel találkoztam, örömmel láttak minket, mint igazi vendéglátók, pedig nem ígértünk semmit, nem voltunk senkinek a barátja, ismerőse.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 8.
Kedves felszolgálók, isteni ételek, korrekt árak. 3 napot töltöttünk a hotelben, svédasztalos reggelivel. A pincérek nagyon lelkesek (de nem túlzóan). Az étlapon nagy a választék és finomak is az ételek. Bőséges adagot kaptunk mindenből, és szerencsére az áraktól sem estünk hanyatt. Szívesen vissza mennék, akár már most is :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Szirákon és környékén
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 36.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.

Szállodák Szirák környékén
Libra Hotel Szirák
Thermal Hotel Visegrád Szirák
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)