Mária-kút Szob

Mária-kút Szob
Mária-kút SzobMária-kút Szob
Mária-kút SzobMária-kút Szob

Mária-kút Szob bemutatkozása

A szobi Mária-kút a kisvasútnál található. Márianosztrai, szobi, valamint ipolydamásdi bányászok és kőfaragók készítették 1901-ben. A Márianosztrára érkező zarándokok miatt kegyhellyé vált. A kútat Mindszenty József bíboros áldotta meg. 2007-ben a Mária-kutat látogathatóvá tették.

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Mária-kút Szob vélemények

2082
Érdekes 2023. március 13.a párjával járt itt
Azt hiszem, jöttünk Márianosztra felől, ami amúgy egy Mária-kegyhely, és csupa szent volt minden, gondoltam is, hogy milyen jó, hogy megint meglátogattam egy kegyhelyet, amikor az út mellől, 1-2 kilométer után, kacsintgat ám egy újabb szentkút is! De nálunk ez a hegyekben olyan sűrű, hogy eldobsz egy követ az erdőben és eltalál egy szent helyet!
Mária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - Külső képMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - Külső képMária-kút Szob - Külső képMária-kút Szob - EgyébMária-kút Szob - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.