3,3
városi Múzeum közül
Múzeum
Verseghy park SzolnokVerseghy park Szolnok

Verseghy park Szolnok bemutatkozása

Szolnokon, a Tisza-parti sétány mellette terül el szép parkos környezetével, színes virágágyásaival, hangulatos csobogóival és szobraival a Verseghy-park. A park egyik legkedvesebb érdekességei a medence sarkainál gubbasztó kőbéka szobrocskák.

Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Verseghy park Szolnok vélemények

Átlagos 2022. június 15.a párjával járt itt
Kb. két éve véleményeztem, akkor csodálatos, gondozott volt a rózsakert.
A rózsák most is szépek. Csak éppen itt-ott, több ágyásban a gaz magasabb, mint az ott lévő bokorrózsa.
Nagyon elszomorodtam a látványtól.
Korábban gondozottabb volt.
Verseghy park Szolnok - Verseghy park Szolnok - Verseghy park Szolnok - Verseghy park Szolnok -
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 17.a párjával járt itt
Ha a szolnoki gyalogos hídtól elsétálunk a közúti híd felé, a Tisza szállót elhagyva, a "nagy" híd előtt található egy szépen gondozott park, ez a Verseghy park. Tavasztól őszig szebbnél-szebb virágokat találunk. A legkülönlegesebb része a Rozárium, a rózsakert.
Itt szebbnél-szebb rózsák illatoznak és érdemes megcsodálni a rózsalugast is. Aki Szolnokon jár, ne hagyja ki ezt a csodálatos parkot!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.