Fordítva van

Szolnok Belvárosi Szentháromság templom SzolnokSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok a térképen

Érdekes 2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. november 25.
Érdekes templom ez, ahogy szemből közeledsz felé, látod ám, hogy egy kis téren áll és biztosan templom, előtte boldogul éppen Sándor István szerényen, másik oldalon meg egy kitelepített Golgota, szóval, templom ez, de mi a szokatlan? Hát, hogy nincs tornya, vagyis nem látod. Mert, hogy hátul hordja. Ezt csak akkor veszed észre, ha elsétálsz mellette. Egyébként meg a főerénye az, hogy nyitva van. És nem viccből, tényleg... mostanában megfigyeltem, hogy sok templomon kint a nyitva vagyunk behívójel, de a felében ez csak becsapás, rögtön a nagykapu után üvegfalba ütközöl. Itt nem, itt nyugodtan bemehetsz Isten házába, mert azt a célt szolgálja, amire épült. Szép, megnyugtató, ajánlom is minden errejárónak, felekezettől függetlenül.
Szolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - Külső képSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - Külső képSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - Külső képSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - Külső képSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - BelsőSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - EgyébSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - BelsőSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - BelsőSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - BelsőSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - EgyébSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - EgyébSzolnok Belvárosi Szentháromság templom Szolnok - Egyéb
Garden Hotel Szolnok - Pünkösd
Garden Hotel Szolnok