Liget Termálstrand és Élményfürdő Szolnok

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Liget Termálstrand és Élményfürdő Szolnok bemutatkozása

Szolnok Tiszaliget városrészében található a Liget Termálstrand és Élményfürdő, melyet egy gyönyörű park és csónakázótó ölel körbe. Termál-, úszó és gyermekmedencék várják az ide látogatókat. A bátrabbak kipróbálhatják az öt csúszdából álló csúszdaparkot.

Garden Hotel Szolnok - Pünkösd
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Liget Termálstrand és Élményfürdő Szolnok vélemények

Átlagos 2016. július 10.gyerekekkel járt itt
Pozitív: Sok medence, kulturált, gondozott környezet.
Negatív: A főpénztárban délután, csak külön kérésre kaptunk nyugtát az egész napos csúszdajegyekre. Koszos medencealj a csúszdás medencében. (A többit nem figyeltem, csak itt tartózkodtunk. ) Negyed 8-kor már nem lehetett csúszdázni, ugyanis bezárták. Pedig a használat fél 8-ig megilletett volna. . .