Cafe Frei Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Cafe Frei Szombathely vélemények

Átlagos 2022. május 11.a párjával járt itt
Már több Frei kávézóban is jártam, így volt egy megbízható színvonal amire számítottam. Gyanakodmom kellett volna, mikor szombat dél körül a kávézó szinte üres volt. Rettenetes körülmények uralkodtak és ha helyi lettem volna, valószínűleg eszembe se jut ide beülni, de mivel jó kávéra vágytam és nem ismerem a várost így ez az opció maradt.
Cafe Frei Szombathely - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. október 20.családjával járt itt
Nagy befogadó képességű a kávézó, nyáron és jó időben a terasz is használható. A pincérek segítőkészek, barátságosak. Nagy választék van, mindenki megtalálhatja a számára és hangulatának megfelelő kávét. A kisebbeket játéksarokkal várják, ami szerintem nagyon ötletes. Minden hónapban megújuló kávélappal és havi ajánlattal készülnek.
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Feleségem rábeszélésére mentem el. A kávézó nem olcsó, áraival eléggé markánsan bánnak. De, finom kávét ittam itt, én örmény narancsos választottam, és majdnem úgy is éreztem magam, mint Oroszország egykori csatlós országában, csak a helység nagyon sötét, a bútorok piszkosak, és kopottak, nagyon használtak.