Daniel & Frere Sushi Grill Champagne - Savaria Plaza Szombathely

Ensana Thermal Sárvár

Daniel & Frere Sushi Grill Champagne - Savaria Plaza Szombathely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Névnapi ünneplésként látogattunk el az étterembe, amiről csupa jó értékelést olvastunk. Én még sosem ettem sushit, és férjem sem volt tisztában az étlapon szereplő kifejezések mindegyikével. Ez azonban egyáltalán nem okozott kényelmetlenséget: az ott dolgozó srácok nagyon kedvesek voltak, elmondták mi mit jelent, és milyen tálat szoktak ajánlani "első sushizóknak".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. október 18.barátokkal járt itt
Nyáron mentünk mozizni, akkor szúrtam ki, hogy nyílt valami új üzlet a régi színpad helyén. Akkor már tudtam, hogy ki kell próbálnom. Egy jó hónappal később a barátnőmmel csajos napot tartottunk, így gondoltuk, hogy kísérletezgetéssel vágunk bele a délutánba. Belépve az étterembe, furcsán éreztük magunkat, kicsit féltünk is, hiszen még sohasem ettünk sushit.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. április 30.egyedül járt itt
Már korábbi plázalátogatásom során kinéztem a helyet. Egyszerűen nem illik bele a környezetbe. A kebaboshoz sorban állók úgy néztek rám az étteremben, mint egy UFO-ra. A plázákban szokásos gyorsétkezdék közül egyértelműen kilóg. Sőt ez a hely nem is a gyorsaságról, hanem a megnyugvásról szól.