Régi ismeretség

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája SzombathelyJózsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely a térképen

Kiváló 2013. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 14.
Közvetlen, hangulatos hely. A személyzet az új vendéget is szinte régi ismerősként fogadja. Gyors, udvarias kiszolgálás. Baráti légkör. Nem egyszer jártam már itt, hanem valamikor a 2000-es évek elején is. Az egyik kollégámmal jártam itt és mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Remélhetőleg hamarosan visszatérünk, immáron a családommal!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája további értékelései

2022.03.15családjával
A hely hangulatos tiszta, a pincérek udvariasak, barátságosak. Az adagok bőségesk. A rendelt hasábburgonya köret helyett rizst kaptam, a lányom rizs helyett hasábot. A hús inas és rágós volt. Szerintem nem sertésbordából készült, holott az étlapon úgy szerepelt. A többi étel megfelelő volt....
2020.02.29családjával
Az étteremben a pincérek közvetlenek, nem tolakodók. Az étel minősége és mennyisége kifogásolhatatlan.
2018.09.15családjával
Itt tartottuk az esküvőnket, a vacsi tökéletes volt, a kiszolgálás kedves,oda figyeltek mindenkire! Szuper volt minden! Minden honapba elszoktunk menni a Párommal vacsizni,imádjuk ezt a helyet! Szívből ajánlom mindenkinek! ;)
P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.19-ig