Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely
9700 Szombathely, Petőfi-telep, Halastó u. 2.

Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely a térképen

Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely értékelése:

30. helyezett az 59 szombathelyi étterem közül
271. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Kisterem - max. 25 fő
Nagyterem - max. 50 fő
Rendezvényterem - max. 200 fő
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
nincs

Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely bemutatkozása

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** a 86-os út Szombathely és Körmend közötti szakasza mellett, a Szombathely határát jelölő táblától 2 km-re található.

A szálloda hangulatos étterme Szombathely és a térség polgárainak egyik legkedveltebb találkozóhelye.
Az étterem házias és magyaros ételek bő választékával, különlegességeivel várja kedves látogatóit.

Szállodánk kertvárosi környezetben, 15 tágas szobával, összesen 35 férőhellyel várja vendégeit.
Egyedi tervezésű, kényelmesen berendezett, légkondicionált szobáink mindegyike zuhanyozós fürdőszobával egészül ki. A szobák színes televízióval, széffel, telefonnal, minibárral felszereltek. Ingyenes internetelérés segíti a modern kor igényeinek kielégítését.

A lovagtermek hangulatát idéző 200 fős, boltíves rendezvénytermünk kiváló lehetőséget nyújt esküvők, bankettek, vállalati rendezvények, családi események lebonyolítására Szombathelyen, hotelünkben.

Ingyenes parkolási lehetőség autóbuszok számára is.

Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely képei

Józsi Bácsi Vendéglője Szombathely vélemények

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Az étteremben a pincérek közvetlenek, nem tolakodók. Az étel minősége és mennyisége kifogásolhatatlan.
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Köszönjük értékelését és a kedves szavakat. Örülünk, hogy elégedettek voltak éttermünkkel. Nagyon sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Itt tartottuk az esküvőnket, a vacsi tökéletes volt, a kiszolgálás kedves,oda figyeltek mindenkire! Szuper volt minden!
Minden honapba elszoktunk menni a Párommal vacsizni,imádjuk ezt a helyet! Szívből ajánlom mindenkinek! ;)
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 18.
Köszönjük értékelését és a kedves szavakat! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
2018. május 4-én az étterem adott otthont az unokám ballagására amiért nem lehetünk elég hálásak. Sajnáljuk hogy csak 5 csillagot lehet adni, mert sokkal többet ér a munkájuk. Az ételek minősége és mennyisége is kiváló volt. A szervírozás pedig szintén hiba nélküli. Mindenkinek szívből ajánljuk ezt a helyet, mert mindent amit kértünk probléma mentesen meg is kaptunk!
Válasz az értékelésre - 2018. május 22.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
Nagyon régen 2000-ben voltunk ebben az étteremben és nagyon szuper volt már akkor is minden.Most sem csalódtunk. Az ételek szépek és finomak, hatalmas adagokat kaptunk. A pincérek udvariasak, kedvesek. Maga a hely nagyon családbarát. Tágas, jó elrendezéssel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.Remek hangulatú hely.
Válasz az értékelésre - 2017. május 23.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk legközelebb is! :-)
Józsi Bácsi Vendéglője, PR manager

2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közvetlen, hangulatos hely. A személyzet az új vendéget is szinte régi ismerősként fogadja. Gyors, udvarias kiszolgálás. Baráti légkör. Nem egyszer jártam már itt, hanem valamikor a 2000-es évek elején is. Az egyik kollégámmal jártam itt és mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Remélhetőleg hamarosan visszatérünk, immáron a családommal!

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek bőségesek és fenomenálisak,az árak reálisak! A mennyiség egy férfinak is bőven elég! Személy szerint Józsi bácsi kedvencét fogyasztottam,de csak többszöri "nekilendüléssel" tudtam megenni.Hatalmas adag volt. A kiszolgálás gyors,precíz és nem utolsó sorban nagyon kedves. Mennyei ízvilág,kellemes hangulat. Csak ajánlani tudom!

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek,maximális kiszolgálás,megfizethető árak,kellemes környezet. Visszajáró vendégek vagyunk. Az ételek magyaros ízvilága kiváló,a választék széleskörű és mindenki ízlésének eleget tesz a mennyiségről nem is beszélve. A kiszolgálás maximális,udvarias. Az ételek elfogyasztását az étterem belső környezete még hangulatosabbá teszi.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus ízek kíváló étterem!!!Az étterem hangulata tisztasága példa értékű szívesen jövök ide vissza!!A kiszolgálás gyors és udvarias.Én péknés csülköt fogyasztottam egyszerűen kíváló volt,feleségem fönökasszony kedvencét ő is nagyon meg volt elégedve az étel minőségével a mennyiségéről már nem is beszélek.Köszönjük Józsi bácsi!!

Mobilról küldte. | 2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam itt vacsorára, nekem nagyon elnyerte a tetszésem. A falakon a múzeális régiségek látványa első látàsra elnyerték a tetszésem. A mosdó is mindig tiszta volt, a személyzet udvarias volt. Az ételek kifogástalanok voltak, az árak elfogadhatóak.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk 2013-ban családdal, kisgyerekekkel és maximálisan meg vagyunk elégedve mind az ételekkel mind a kiszolgálással. Kiemelt figyelmet kaptunk a gyerekekkel, etetőszék, szívószálas nem hideg ital, kisadag ételek ajánlása és azt is elnézték, amikor már nem tudtak egy helyben ülni, sétálgattak fel-alá a gyerekek. Kitűnő az ár-érték arány is.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.12.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.120 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 29.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, teniszkuponnal, fitness terem használattal, pezsgőfürdő- és szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.08.30. - 2020.10.22.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.01.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.12.22.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 32.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2022.01.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.825 - 9.002,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Szombathely
Hotel Wolf Szombathely
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Szombathely
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Józsi Bácsi Vendéglője SzombathelyX