Nincs kalandpark büfé nélkül

Kalandváros Büfé SzombathelyKalandváros Büfé Szombathely a térképen

Átlagos 2020. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 14.
Szombathelyen található hazánk egyik legszuperebb játszótere, amely a gyermekes családok számára több órás tuti programot biztosít. A Kalandváros büféje közvetlenül a bejárat mellett, a pénztárral szemben található. Napernyős teraszán a szülők kipihenhetik a fáradalmakat.
Itt az épületben kaptak helyet a mosdók is, amelyek tisztasága elfogadható.
A büfében számtalan csábító, ám nem éppen egészséges édességet kínálnak. Nagy számban azokat a fajtákat, amiktől a gyerekek teljesen megőrülnek, és hát a szülők is, csak ők nem örömükben.
Vattacukor, nyalóka, mindenféle színes-szagos-gurulós-ragacsos vásárfia, nem éppen olcsó árfekvésben. Persze mi sem tudtuk elkerülni ezek megvásárlását, de némi kompromisszumok árán sikerült viszonylag fájdalommentesen megúszni a büfé-kalandot.
Megállapodtunk néhány jégkrémben.
Italok terén a Pepsi család 0,5 l-es műanyag palackos termékeit árusítják (390 Ft), Lipton Ice teák, Schweppes. Én nem igazán szeretem, ha kis gyerekek szénsavas italokat kapnak, jobb lenne többfajta gyümölcslé, szörp szerintem.
Kávé gyengécske.
Készítenek némi egyszerűbb ételt, hotdogot, hamburgert, de legutóbbi látogatásunkkor ilyesmit nem ettünk, mert máshol ebédeltünk.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kalandváros Büfé Szombathely - Külső képKalandváros Büfé Szombathely - Külső képKalandváros Büfé Szombathely - Külső képKalandváros Büfé Szombathely - EgyébKalandváros Büfé Szombathely - BelsőKalandváros Büfé Szombathely - EgyébKalandváros Büfé Szombathely - EgyébKalandváros Büfé Szombathely - Külső kép

Kalandváros Büfé további értékelései

2022.06.01csoporttal
Csak gratulálni tudok hozzá, hogy volt képük gyerekeket átverni nem kevés pénzzel. 1000 forintokból csak úgy elfelejtettek visszaadni. És ez többször is előfordult. Szégyenletes és pofátlan.
P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.19-ig