Hotel Claudius Szombathely
9700 Szombathely, Bartók Béla krt. 39.

Hotel Claudius Szombathely a térképen

Hotel Claudius Szombathely értékelése:

7. helyezett a 29 szombathelyi szállás közül
220. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Claudius Szombathely bemutatkozása

A római jellegű szálloda, a Hotel Claudius, a Csónakázó-tó partján, gyönyörű zöld környezetben található, rövid sétára a történelmi belvárostól, a fedett uszoda, a termál fürdő és az élményfürdő közvetlen közelében; a szálloda kényelmes szálláslehetőséget biztosít csoportok, családok és üzleti vendégek részére egyaránt.

Hotel Claudius Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Hotel Claudius Szombathely vélemények

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
kifogástalan személyzet,türelme,figyelme! Szakács és a cukrász nagyon nagyot alakítottak. Asztaltársaim is agyon dícsérték öket! A torta,amit nyertem hihetetlen könnyü es finom volt és gyönyörü! Remek hangulatú szilveszterben volt részünk!

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Szép környezetben fekvő szálloda, nem új,de tiszta, megfelelő szobákkal. A kiszolgáló személyzet mindent megtett, hogy jól érezzük magunkat. A szauna melletti jakuzzit azért lehetne üzemeltetni!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Családommal 3 éjszakát töltöttünk el a Hotel Claudiusban az év utolsó napjaiban. Igazán jól éreztük magunkat, kellemes napokat töltöttünk Szombathelyen és környékén. A hotel igazán jól felszerelt szobákkal rendelkezik, bár a fűtésrendszerrel nem voltunk elégedettek, mert a légkondicionálás nem igazán egészséges megfelelője a levegő felmelegítésének.

Monik TOP egyébhely értékelő
2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
A szálloda hangulatos, a szoba modern. A fürdőszoba nagyon szép. Az erkélyről a közeli tóra láttunk. A reggeli választékos,válogatós gyereknek is találni kedvére valót. A meleg reggeli elhűlt, pedig nem a végén mentünk étkezni. A kenyér szikkadt volt. Az ebéd és a vacsora mennyisége egy jó étvágyú férfinak tuti kevés.

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 10.
Véleményem szerint az ár messze nem tükrözte az értéket. A személyzettel kapcsolatban vegyes érzelmeink vannak. Volt aki nagyon kedves, hozzáértő, vendégszerető volt, és volt aki teljesen alkalmatlan erre a szakmára és még alapvető tájékoztatásban sem részesített bennünket. Egyetértek azzal, hogy 4 csillag helyett maximum kettőt érdemel.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A szálloda egyáltalán nem felel meg 4 csillagosnak. A szobák nem voltak a legtisztábbak, néhol annak a nyomait láttuk, hogy a szobában cigarettáztak, ez pedig egy 4 csillagos szállodában egyáltalán nem lenne megengedett. A berendezéseken is látszott, hogy rájuk férne a csere. Az ingyen WiFi nem működött, vagy ha működött is egyetlen internetes oldalt sem töltött be.
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 11.
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, és amikor elmondtuk, hogy 39 éve itt töltöttük a nászutunkat, azonnal azt a szobát biztosították, amiben akkor voltunk. Igaz, már nem úgy néz ki, de nagyon jólesett ez a hozzáállás. A szálloda étterme is kiváló, nagy választék van és még a diétázó, illetve a vegetáriánus vendégekre is gondolnak.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
A szálloda egy igaza szocreál maradvány, ami sajnos az árban nem látszik. A szoba rendkívül egyszerű, a világítás csak a szoba egyik felében működött. Az erkély ajtó külön küzdelem árán használható. Az ingyen wi-fi nem működött, a fürdőszobában a tükör a hajszárításnál egyszerűen leesett. A szőnyegpadló agyon használt, koszos, cigaretta nyomokkal.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos szálloda szobája lehangoló képet muatott. Szőnyegpadlója durván kopott, a fürdőszoba előtt nagy folt, máskor kiégés nyomai. A fürdőszoba ránézésre elfogadható, de az óvatos zuhanyozástól is vizes lett a padló. A hajszárító felszerelési helye nagyon rosszul lett megválasztva. 2 reggel nem volt melegvíz még 8 órakor sem.

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 10.365,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.05.16-ig
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

SzombathelyX