Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely ★★★

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely
9700 Szombathely, Halastó u. 2.

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely a térképen

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely értékelése:

4. helyezett a 29 szombathelyi szállás közül
160. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely bemutatkozása

Szombathelyen várja vendégeit a Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, mely a 86-os út Szombathely és Körmend közötti szakasza mellett, a Szombathely határát jelölő táblától 2 kilométerre található. 15 kényelmes, légkondicionált szoba áll rendelkezésre, egyidejűleg 35 fő elszállásolását tudják biztosítani. A szobákhoz zuhanyzós fürdőszoba tartozik, Tv és ingyenes Wi-Fi elérés biztosított. A szállóvendégek ingyenesen használhatják a szaunát és a pezsgőfürdőt. A vendéglő magyaros ételeket szolgál fel, és családi, vagy céges rendezvények lebonyolítására alkalmas termeket is biztosítanak igény szerint.

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely képei

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A férjemmel,mentünk 29-én és 2019. 01. 02. án jöttünk haza. A személyzet nagyon udvarias volt. A recepciós hölgy minden kívánságot teljesített ami a szobával volt kapcsolatos,vagy a reggelivel. Az étteremben minden nap ebédeltünk,/az árban csak reggeli volt/. Az ételek finomak,ízletesek voltak,ezért a séfnek jár dícséret,és hatalmas adagok voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. január 17.
Köszönjük értékelését és a kedves szavakat. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy legközelebb már csak pozitív élményeket szereznek. Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Tima Klára (Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon kellemesen töltöttük párommal a 2017-es év utolsó napjait a szállodában. A segítőkész személyzet, a barátságos recepciósok, a kényelmes szoba, valamint a szolgáltatások, mind-mind hozzájárultak a zavartalan, nyugalmas időtöltéshez. Kifogásoltuk, hogy egyszer sem találkoztunk takarító személyzettel, a szemetesünket nem ürítették, a törülközőket nem cserélték.
Válasz az értékelésre - 2018. január 4.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Segítőkész,udvarias személyzet,családias hangulat. A szobák kényelmesek, tágasak, tiszták. Az étterem kellemes, hangulatos, a kiszolgálás udvarias és gyors, az ételek finomak, az adagok bőségesek. Évek óta rendszeresen visszajáró vendégek vagyunk, úgy érezzük haza járunk. A szállodát és az éttermet is tiszta szívvel ajánlani tudjuk minden arra járónak.
Válasz az értékelésre - 2017. október 6.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője, értékesítési vezető

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Szép tiszta hely! Kulturált egy hiba az étterembe a pincér srác tök részeg mindíg!Az étterem drága! A szoba első osztályú
Válasz az értékelésre - 2017. október 6.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk legközelebb is!
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője, értékesítési vezető
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el, amihez hozzájárult a tágas, tiszta, meleg szoba és fürdőszoba. Az étterem és a rendezvényterem is nagyon hangulatos volt, a szilveszteri mulatság már csak hab volt a tortán! ! Kár, hogy a Wellness részből csak a szauna működött! A TV csatornák választéka elég szegényes volt, de kárpótolta az internet hozzáférés!
Válasz az értékelésre - 2017. január 20.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.

A szobában működő TV csatorna választék kevés volt. A szauna használat szünetelt,ami csak a helyszínen derült ki. A lehetőségét

felajánlották,de annak megközelítése,eléggé

távol esett a szobáktól,és a hideg lépcsőház miatt kényel-

metlen lett volna. A képek,és a valóság nem egyezett! Mivel számítottunk

a szauna használatra,kissé csalódtunk.
Válasz az értékelésre - 2017. január 20.
Köszönjük értékelését! A szauna valóban nem a folyóson vagy a szobákban van elhelyezve, hanem egy külön wellness részlegben, ami az épület hátsó felében található. A szauna használatának lehetősége adott volt minden vendégünk számára (más Szállásvadászos értékelésből ez látszik is). Bízunk benne, hogy azért a nálunk töltött idő alatt jól érezték magukat.

Mobilról küldte. | 2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19.
Nem elöször vesszük igényben ezt a szombathely melletti baràtsàgos kis csalàdias szàllodát.Kényelmes àgyak ami nàlunk nagyon sokat vet a latba ragyogo tisztasàg az egész szàllodàban és az étteremben is.A személyzet udvarias segitő kész .Egy szóval csak ajànlani tudom mindenkinek!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gasztronómiai csodák az étteremben készült ételek. . . különösen a csülök pékné módra, de a Jókai bableves cipóban sem semmi :) a személyzet kiváló, az étterem kiváló, a szállás kiváló. . . Szombathely nagyon szép város, Sárvár közelségét is kihasználtuk, nagyon jól éreztük magunkat, nem először voltunk és nem is utoljára. . . üdvölettel: eTo Bp-ről, dm forever

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, törölköző bekészítéssel, késői távozás lehetőségével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.01.
Garda Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2020.12.20.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Zéta
Lenti
Érvényes: 2021.01.10-ig
Napvirág Vendégház
Zsira
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, teniszkuponnal, fitness terem használattal, pezsgőfürdő- és szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.22-ig

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Wolf Panzió Sárvár
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Mesél az őszi őrségi táj (min. 2 éj)

SzombathelyX