Picike: Kitűnő szilveszteri parti a Józsi Bácsi Szállodában - Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely

Kitűnő szilveszteri parti a Józsi Bácsi Szállodában

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon kellemesen töltöttük párommal a 2017-es év utolsó napjait a szállodában. A segítőkész személyzet, a barátságos recepciósok, a kényelmes szoba, valamint a szolgáltatások, mind-mind hozzájárultak a zavartalan, nyugalmas időtöltéshez. Kifogásoltuk, hogy egyszer sem találkoztunk takarító személyzettel, a szemetesünket nem ürítették, a törülközőket nem cserélték. Ezek a hiányosságok kivételével azonban minden rendben volt, ajánlani fogjuk az ismerőseinknek. Köszönjük.

Étkezés:

Szeretnéd követni Picike felhasználót?    Igen

2018. január 4. - Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője válasza Picike értékelésére:
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)
Takács Gitta (Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője)
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője Szombathely
9700 Szombathely
Halastó u. 2.

2019. január 3.
A férjemmel,mentünk 29-én és 2019.01.02.án jöttünk haza.A személyzet nagyon udvarias volt.A recepciós hölgy minden kívánságot teljesített ami a szobával volt kapcsolatos,vagy a reggelivel.Az étteremben minden nap ebédeltünk,/az árban csak reggeli volt/.Az ételek finomak,ízletesek voltak,ezért a...

Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője, Szombathely kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérehtőséggel
Érvényes: 2020-04-10 - 2020-04-13
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-01-28 - 2020-12-31
 - Hosszú hétvégi ajánlat - Mindenszentek (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, törölköző bekészítéssel, késői távozás lehetőségével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-11-01