Füzi: A legszebb emlék! - Kispipa Panzió Szombathely

2. helyezett a 29 szombathelyi szállás közül

A legszebb emlék!

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A páromat ezen a helyen ismertem.Pár alkalommal jártunk,de ugyan azt a figyelmet és törődést tapasztaltam,mind az első alkalmakor!Sajnos kicsit ki esik a városi forgatagból,de ez előnye is lehet,hiszen csendes helyen helyezkedik el.A város központból egy félóra séta,vagy buszközlekedés napközben.5 percen belül oda érhetünk,ha leszálltunk!Változatos menü ajánlatuk,és egyedi az étlapjuk is.Mindenkinek ajánlom,hangulatos az étterem,és kis kert helyiség is tartozik hozzá!Mint Szombathelyi örülnék,ha egyre többen fedeznék fel!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Füzi felhasználót?    Igen

Kispipa Panzió Szombathely
9700 Szombathely
Sólyom u. 70.

2019. január 27.
Szívélyes kedves fogadtatás akár a késő esti órákban is. Jó parkolási lehetőség. Bőséges meleg reggeli kedves kiszolgálással. A tulajdonosok figyelnek az estleges vega vagy egyéb étkezőkre is. Ezt természetesen előre kell közölni. Tiszta kényelmes meleg szobák. Családias hangulat. Egy valami ami...