Kispipa Panzió Szombathely
9700 Szombathely, Sólyom u. 70.

Kispipa Panzió Szombathely a térképen

Kispipa Panzió Szombathely értékelése:

2. helyezett a 29 szombathelyi szállás közül
141. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Kispipa Panzió Szombathely bemutatkozása

1992-ben családunk vásárolt egy ROBUR kisbuszt, amiből kialakított egy büfét, és ebből indult, lassan tégláról téglára rakva a Kispipa Panzió és Vendéglő. Családi vállalkozásunk hitvallása, hogy a vendégnek mindig igaza van, ebből kiindulva a maximális tisztelet és megbecsülés jegyében 1996 óta NON-STOP panzióval állunk vendégeink szolgálatára.
Vendéglőnk házias koszttal, hagyományos és szerb ételekkel kényezteti vendégeinket. Vendégbarát árainkat úgy alakítottuk, hogy mindenki számára elérhetők legyünk. Családias környezet - kellemes zöld növényekkel, kerthelyiséggel.
Filozófiánk nagyon sok vendégünk tetszését elnyerte, amit képeslapok, üdvözletek formájában tudattak velünk.
Kis panziónk kertes házak között található, Szombathely főterétől 20 percnyire, ahol megtekinthetik az Iseum-ot, majd tovább menve a Romkertet. Ne felejtsük el a méltán népszerű Savaria Történelmi Karnevált, ami három napos megállás nélküli mulatságból áll, jelmezes felvonulással, fáklyás menettel és régi vásárokat megidéző hangulattal.

Kispipa Panzió Szombathely képei

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Kispipa Panzió Szombathely vélemények

2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Szívélyes kedves fogadtatás akár a késő esti órákban is. Jó parkolási lehetőség. Bőséges meleg reggeli kedves kiszolgálással. A tulajdonosok figyelnek az estleges vega vagy egyéb étkezőkre is. Ezt természetesen előre kell közölni. Tiszta kényelmes meleg szobák. Családias hangulat. Egy valami ami hiányzott, kabát akasztó a szobából! :)
Ajánlom mindenkinek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapra szerettem volna foglalni egy szobát csütörtöki napon. Délelőtt egy- két @ váltással megoldottuk. Esküvőről maradtak ott
a vendégek vasárnap reggelre, de ez nem okozott gondott a szállásadónak. Felajánlotta, hogy mi mondjuk meg hány órára érünk oda, letehetjük a
csomagunkat és mivel úgyis városnézésre megyünk mire visszaérünk
rendbe lesz minden.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves vezetés, törődés, tisztaság, nyugalom, kényelem jellemzi a szállást. Mindez kedvező áron, viszonylag közel a városközponthoz. A tulajdonosok rugalmasak, kommunikatívak, figyelnek az előzetes kérésekre és az utólagos véleményre is. A szoba újszerű, otthonos, a kerthelyiség barátságos. Legközelebb is szívesen jövünk, ha Szombathelyen járunk.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A páromat ezen a helyen ismertem. Pár alkalommal jártunk,de ugyan azt a figyelmet és törődést tapasztaltam,mind az első alkalmakor! Sajnos kicsit ki esik a városi forgatagból,de ez előnye is lehet,hiszen csendes helyen helyezkedik el. A város központból egy félóra séta,vagy buszközlekedés napközben. 5 percen belül oda érhetünk,ha leszálltunk!

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.19-ig

Szállodák Szombathely környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

SzombathelyX