Nagyon vendégszetető tàrsasàg

Sunset Motel SzombathelySunset Motel Szombathely a térképen

Kiváló 2013. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2013. augusztus 27.
Harmadik alkalommal jàrtam itt, és mint mindig most is nagyon jól éreztem magam.
Pont a Savaria karnevàl volt a vàrosban,ezért telthàz volt a szàllàson is,de ez nem ment a kiszolgàlàs rovàsàra. Sőt, be is öltöztek tógàba, nagyon jópofa volt.
Szombaton a korai indulàsra akkorra reggeli csomagot kaptam,hogy egyedül meg se tudtam enni. Nagyon szépen köszönöm a kedves,baràtsàgos fogadtatàst és kìvànok még rengeteg siketes évet! Remélem hamarosan újra talàlkozunk!:-D
Sunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - Külső kép

Sunset Motel további értékelései

2013.04.24a párjával
Nagyon hangulatos kis hely. Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves személyzet, aki segít a környező programok megtervezésében. Most még nem tudtuk kihasználni a kerékpár...
P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.19-ig