Macs
1 évnyi aktív tagság

Macs adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Bulizó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  Mosolygós, életvidám
Regisztráció2013.06.15
Utoljára itt2023.09.12

Gyenge 2013. június 15., kollégákkal járt itt
Nem ajánlanám, mert egy céges vacsoránk alkalmával voltunk itt. Drága, az ételek kicsik és nem ízletesek. A hely, ahol az asztalunk volt szép, hangulatos volt kis kandallóval, de azon kívül semmi nem tetszett benne. A kiszolgálás sem volt az igazi, nem mondanám barátságosnak. Én és akikkel voltam, biztos nem megyünk többet.
Kiváló 2013. június 15.barátokkal járt itt
Eddig egy alkalommal jártam ebben az étteremben, Nekem nagyon tetszett. Egy kis csapattal találkoztunk ezen a helyen, ahol egy est-ebédre voltunk hivatalosak. Már a helyszínre érkezve megtetszett az étterem kialakítása, feltűnő tisztasága. Kellemes zene szólt, nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. június 15. járt itt
Több alkalommal jártam már ebben az étteremben, legutoljára májusban. Nekem nagyon tetszik a hely,mivel imádom a görög ételeket, mentalitást. Az ételek, amiket fogyasztottam friss, kiváló ízű és zamatosak voltak. A kiszolgálás rendkívül udvarias. Mivel első osztályú hely, az árak nem a legalacsonyabbak, de szerintem alkalmanként megengedhető egy kis kilengés.