Szent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely

Így is ismerheted: Szent Márton kútja
városi Szobor közül
Szobor
Szent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely
Szent Márton megkereszteli Édesanyját szobor SzombathelySzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
P4W Hotel Residence Szombathely
33.500 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
35.100 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
102.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Szent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 753 városban járt márFelfedező - 2412 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 47273 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. január 31.egyedül járt itt
Mióta az eszemet tudom, ez a szobor itt állt, az utcánk végében volt, a TSZ-be itt jártam tejért, valamelyik rokonom itt volt cipész a szomszédban, ide, a temetőbe temették részben a felmenőimet, ebbe a templomba hordott keresztanyám imádkozni. . . ez a szobor meg töretlenül, mindig itt. Így aztán az életem része.
Szent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - Külső képSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - Külső képSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - Külső képSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - EgyébSzent Márton megkereszteli Édesanyját szobor Szombathely - Egyéb