Gasztronómiai élmény Szurdokpüspökiben

Fenyves Fogadó Étterme SzurdokpüspökiFenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki a térképen

Kiváló 2018. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 20.
Feleségemmel voltam itt 2018. április 15-én az ugyancsak Szurdokpüspökiben található Szent-Kereszt kút és kegyhely megtekintése után. Nagyon szép fogadtatásban részesültünk. Az ebéd és a felszolgálás kiváló volt. Az orjaleves és a májgaluskaleves kiváló és friss. Vigyázat az Attila spirit erős paprika szószra, mert brutálisan erős. Elég 2 csepp a levesbe! Fenyves tekercset és Surdok szeletet kértünk felesben felszolgálva. Nagyon ízletes volt.Tiszta szívvel ajánljuk mindenkinek.
Fenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Étel/italFenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Külső képFenyves Fogadó Étterme Szurdokpüspöki - Belső

Fenyves Fogadó Étterme további értékelései

2018.08.20családjával
Többször is jártam már az étteremben. Mindig nagyon kedves volt a kiszolgálás. Az ételek ízletesek és bőségesek. Többen voltunk és sokféle ételt kipróbáltunk. Minden finomnak bizonyult. Ár/érték arányban megfelelő! Kellemes környezet, a limonádéjuk sokféle ízben kapható,és nagyon finom hűsítő ital.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák