Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu
2022 Tahitótfalu, Pataksor 1.

Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu a térképen

Szállások Tahitótfalu városában
Wellness csomagok Tahitótfalu városában

Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
Két éve fedezte fel családom az étteremet. Tavaly két alkalommal voltunk és idén is előszőr júniusba és most a hétvégén. Már korábban is remgetegett kellett várni az ételre de most kivágta a biztosítékot több dolog is. Az nagyon jó megoldás, hogy a teraszt valamilyen formában befedik.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Hangulatos kis hely, nagyon finom ételekkel. Csak ajánlani tudom! Barátságos kiszolgálók! Nagyon jó az ételválaszték, különleges és szokásos pizzák! Nagyon finomat ettünk!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó véleményeket olvastam erről a helyről itt, hát a valóság sokszor azért árnyaltabb ennél. Nem egy szédítő hangulatú hely, olyan kis út mentén megbúvó, ha nem keresem kifejezetten, nem is találom meg. De sebaj, megfordultunk ezért. Árnyék nincs, hát valahová álljunk a napra, csak átforrósodik a kocsi, mire végzünk. Délután 13 óra, alig van vendég.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
2017 05 31-én betértünk mivel Dunabogdányba ajánlották. A felszolgáló fiatal hölgy kedves,és gyors. A májgombóc leves forró ,a két személyes
tál is friss, finom.
Mindenkinek ajánlom! Kellemes környezet
tisztaság ,igazán csak jót lehet az étteremről írni. Üdvözlettel

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Urak Asztala Vendéglő Tahitótfaluban, a 11-es számú főút mentén található. A kis étterem hangulatos belső térrel és kicsit tágasabb kerthelyiséggel rendelkezik. A felszolgálók nagyon kedvesek és figyelmesek. Többször jártunk már az étteremben, és még sosem kellett csalódnunk. A felszolgált fogások bőségesek és nagyon ízletesek.

Legnépszerűbb csomagok Tahitótfalun és környékén
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és kültéri medence használattal, parkolással
2021.03.16. - 2021.06.15.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.791,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.359,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.811 - 17.353,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tekepálya használattal, délutáni snackbárral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Tahitótfalu környékén
Royal Club Hotel Tahitótfalu
Tó Wellness Hotel Tahitótfalu
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Urak Asztala Vendéglő TahitótfaluX