Két Fenyő Étterem Taksony
2335 Taksony, Szent Imre 86.

Két Fenyő Étterem Taksony a térképen

Két Fenyő Étterem Taksony értékelése:

1. helyezett a 4 taksonyi étterem közül
428. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

nincs

Két Fenyő Étterem Taksony képei

Két Fenyő Étterem Taksony vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodálatos hangulatú, dekoratív, remek Étterem. Minden pici részletre figyel a tulajdonos! Gondolok a dekorációkra, asztal terítőre, szalvétára, stb. Az ételek finomak, különlegesek, házias elkészítésű. A kiszolgálók kedvesek, vidámak, hozzáértők. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! Bármilyen ünnepet meg lehet itt tartani, akár Név-, Születésnapot, mert gazdaságos, kényelmes, s kifogástalan!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiszolgálás nincs. Kértük, hogy ki lehessen nyitni abalakokat a füledtség miatt, de közölték, hogy megy a légkondi (ami érezhetően nem ment), ezért átültünk olyan asztalokhoz ahol nyitva voltak az ablakok. . . . Kértem egy kancsó citromlevelet és 3dl narancsot. Kihoztak helyette, egy pohár édes citrusos valamit, meg 2dl naracslevet.

ádica TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk szervezésében jutottunk el Taksonyba, s ott a Két Fenyő Étterembe, disznótoros vacsorára. Kellemes kis étterem, szépen feldíszítve, finom ennivalók, zene-tánc, jó hangulat, kell ennél több? Kedves és udvarias személyzet fogadott minket a bejáratnál, üdvözlő itallal kínáltak, s elfoglaltuk az előre elrendezett helyeinket.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családunkal havi rendszerességgel keressük fel az éttermet. Mindíg kedves,családias fogadtatásban van részünk, nem beszélve az étlapon található ételek minőségéről és mennyiségéről. Kitűnő szakács gárda, udvarias kiszolgálás! Fantasztikus vasárnapi svédasztalos választék, remek mesterszakács. Csak ajánlani tudom! A dícséret a FőnökAsszonyé!

Legnépszerűbb csomagok Taksonyban és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.17.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.318 - 14.355,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.933 - 27.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.23.

Szállodák Taksony környékén
Tó Wellness Hotel Taksony
Royal Club Hotel Taksony
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Taksony
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Két Fenyő Étterem TaksonyX