Két Fenyő Étterem Taksony
2335 Taksony, Szent Imre 86.

Két Fenyő Étterem Taksony a térképen

Két Fenyő Étterem Taksony értékelése:

1. helyezett a 4 taksonyi étterem közül
425. helyezett Budapest környékén - 859 étterem közül

nincs

Két Fenyő Étterem Taksony képei

Két Fenyő Étterem Taksony vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodálatos hangulatú, dekoratív, remek Étterem. Minden pici részletre figyel a tulajdonos! Gondolok a dekorációkra, asztal terítőre, szalvétára, stb. Az ételek finomak, különlegesek, házias elkészítésű. A kiszolgálók kedvesek, vidámak, hozzáértők. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! Bármilyen ünnepet meg lehet itt tartani, akár Név-, Születésnapot, mert gazdaságos, kényelmes, s kifogástalan!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiszolgálás nincs. Kértük, hogy ki lehessen nyitni abalakokat a füledtség miatt, de közölték, hogy megy a légkondi (ami érezhetően nem ment), ezért átültünk olyan asztalokhoz ahol nyitva voltak az ablakok. . . . Kértem egy kancsó citromlevelet és 3dl narancsot. Kihoztak helyette, egy pohár édes citrusos valamit, meg 2dl naracslevet.

ádica TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk szervezésében jutottunk el Taksonyba, s ott a Két Fenyő Étterembe, disznótoros vacsorára. Kellemes kis étterem, szépen feldíszítve, finom ennivalók, zene-tánc, jó hangulat, kell ennél több? Kedves és udvarias személyzet fogadott minket a bejáratnál, üdvözlő itallal kínáltak, s elfoglaltuk az előre elrendezett helyeinket.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családunkal havi rendszerességgel keressük fel az éttermet. Mindíg kedves,családias fogadtatásban van részünk, nem beszélve az étlapon található ételek minőségéről és mennyiségéről. Kitűnő szakács gárda, udvarias kiszolgálás! Fantasztikus vasárnapi svédasztalos választék, remek mesterszakács. Csak ajánlani tudom! A dícséret a FőnökAsszonyé!

Legnépszerűbb csomagok Taksonyban és környékén
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.930 - 11.348,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Taksony környékén
Libra Hotel Taksony
Royal Club Hotel Taksony
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Taksony
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Két Fenyő Étterem TaksonyX