Merum Pincészet Tállya

5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.24-ig
Hotel Medián Hajdúnánás
69.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Merum Pincészet Tállya vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 370 városban járt márFelfedező - 2477 helyen első értékelőNépszerű író - 1402 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26225 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 24.egyedül járt itt
A Merum pincét ugyanaznap este látogattam meg idén októberben, mint amikor a Nyerges udvart meg a Reiter pincét. Már estefele járt, kicsit kutyafuttában zajlott a látogatás, mert még nyitva akartam kapni más pincéket is. Két bort kóstoltam, egy tokaji Furmintot és egy Pipiske dűlős Hárslevelűt, mindkettő megelégedésemre szolgált, el is határoztam, hogy ide bejelentkezem még egész estés kóstolóra is.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Merum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - Egyéb
Még több kép (2 db) >>