Merum Pincészet Tállya

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Merum Pincészet Tállya vélemények

Kiváló 2023. december 24.egyedül járt itt
A Merum pincét ugyanaznap este látogattam meg idén októberben, mint amikor a Nyerges udvart meg a Reiter pincét. Már estefele járt, kicsit kutyafuttában zajlott a látogatás, mert még nyitva akartam kapni más pincéket is. Két bort kóstoltam, egy tokaji Furmintot és egy Pipiske dűlős Hárslevelűt, mindkettő megelégedésemre szolgált, el is határoztam, hogy ide bejelentkezem még egész estés kóstolóra is.
Merum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - EgyébMerum Pincészet Tállya - Egyéb