Rózsakert Presszó Tállya

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Rózsakert Presszó Tállya vélemények

Átlagos 2019. szeptember 25.barátokkal járt itt
A Rózsakert presszó egyszerű falusi kocsma, puritán berendezéssel, szuterén helységben. Van egy erénye neki, hogy ellentétben más egységekkel, hirtelen egy soltszentimrei italbolt jut eszembe rossz példaként, itt lehet helyi bort kapni, le is fotóztam a Dudovics pince Furmintját, ami többek között kapható itt.
Rózsakert Presszó Tállya - Külső képRózsakert Presszó Tállya - Külső képRózsakert Presszó Tállya - Külső képRózsakert Presszó Tállya - Külső képRózsakert Presszó Tállya - Külső kép