Hősi emlékmű Táp

Hősi emlékmű Táp
Hősi emlékmű TápHősi emlékmű Táp
Hősi emlékmű TápHősi emlékmű Táp

Hősi emlékmű Táp bemutatkozása

A Hősi emlékművet a Hegysor utca és a Győri utca találkozásánál találhatjátok. Az alkotást - mely a II. világháború áldozatainak állít emléket - 1990-ben állították fel, alkotója ismeretlen.

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hősi emlékmű Táp vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Átlagos 2023. július 5.egyedül járt itt
Ereszkedtem le a lejtős úton a skanzen felől, és ott, ahol a lejtő összeér a falu főútjával, van egy kis minden az egyben hősi emlékmű. Kissé nehéz volt megpillantani, mi is ez, teljesen be van gazosodva, több oldalról nem is látszik. De azért csak benyomultam a kerítésén belül, mert a főút felől kis utacska is vezet hozzá.
Hősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - EgyébHősi emlékmű Táp - Külső képHősi emlékmű Táp - Külső képHősi emlékmű Táp - Egyéb