Kecskefarm Tápiószentmárton

2711 Tápiószentmárton, Göbölyjárás u. 30.

Kecskefarm  Tápiószentmárton a térképen

Kecskefarm Tápiószentmárton értékelése:

1. helyezett az 1 tápiószentmártoni szállás közül
23. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Kecskefarm Tápiószentmárton vélemények

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves barátságos házigazdák fogadtak. A szállás egyszerű, de barátságos, a hétköznapi igényeknek tökéletesen megfelel. A hely különös atmoszféráját a háziak kedvességén kívül a természet közelsége, az hogy egy erdőben helyezkedik el, és a farm állatai adják. Természet és állatkedvelő kirándulók, családok számára elsőrendű szállás és nyaraló hely lehet!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Álomkert az erdőben,az apartman jól felszerelt,kényelmes ágyak,nagyon kedves házigazdák,pálinkakostoló,házi kecskesajt tál gyümikkel,ez ajándék,kecskefejés,ki lehetett próbálni,jó levegő,szuper házigazdák,mi ovis kisgyerekkel voltunk,jól felszerelt játszótért a kertben,szivből ajánlom főleg gyerekes családoknak,szuper jól éreztük magunkat!

Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.07-ig
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Libra Hotel Veresegyház
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

TápiószentmártonX