Kecskefarm Tápiószentmárton

2711 Tápiószentmárton, Göbölyjárás u. 30.

Kecskefarm  Tápiószentmárton a térképen

Kecskefarm Tápiószentmárton értékelése:

1. helyezett az 1 tápiószentmártoni szállás közül
31. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Kecskefarm Tápiószentmárton vélemények

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves barátságos házigazdák fogadtak. A szállás egyszerű, de barátságos, a hétköznapi igényeknek tökéletesen megfelel. A hely különös atmoszféráját a háziak kedvességén kívül a természet közelsége, az hogy egy erdőben helyezkedik el, és a farm állatai adják. Természet és állatkedvelő kirándulók, családok számára elsőrendű szállás és nyaraló hely lehet!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Álomkert az erdőben,az apartman jól felszerelt,kényelmes ágyak,nagyon kedves házigazdák,pálinkakostoló,házi kecskesajt tál gyümikkel,ez ajándék,kecskefejés,ki lehetett próbálni,jó levegő,szuper házigazdák,mi ovis kisgyerekkel voltunk,jól felszerelt játszótért a kertben,szivből ajánlom főleg gyerekes családoknak,szuper jól éreztük magunkat!

Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2019.12.20.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)
Őszi szünet (min. 2 éj)