DZsolt

DZsolt adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2018.06.15
Utoljára itt2019.11.04

Kiváló 2019. június 20.a párjával járt itt
Kellemes környezet, gyors udvarias kiszolgálás. Az ételek frissek, melegek és bőven jól laktunk. A harcsapaprikást nem hagyományos formájában készítik, hanem újragondolták, de így is ízletes volt. Az árak is teljesen elfogadhatóak
Átlagos 2019. szeptember 20., csoporttal járt itt
Egy rendezvényen vettem részt, aminek kapcsán reggelitől a vacsoráig itt étkeztem. A svéd asztalos reggeli eléggé szegényes volt, az étterem rendezetlen, majdnem üres volt. Az ebédre felszolgált ételek jó indulattal ütötték meg az átlagos színvonalat, viszont az esti marhapörkölt kiváló volt.
Átlagos 2019. november 4.a párjával járt itt
Másodszor voltunk itt, és másodszor távoztunk csalódottan. . . Kellemes környezt, kiváló ételek, messze átlagon aluli kiszolgálással. Ismét úgy jártunk, hogy lejárt a minket kiszolgáló pincér munkaideje, és ott lettünk felejtve, annak ellenére hogy a délutáni időpont miatt mindösszesen két asztalnál volt vendég.
Felhasználó fényképei:
Rózsa Sándor Csárda Zsombó -