Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
8286 Tapolca-Gyulakeszi, Gyulakeszi, Akácos utca 8.

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi a térképen

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi értékelése:

1. helyezett az 1 tapolca-gyulakeszi szállás közül
37. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi bemutatkozása

Gyulakeszin, Tapolcától néhány kilométerre található a Judit Panzió, mely barátságos, csendes környéken várja a pihenni vágyókat. A Balatonfelvidéki Nemzeti Park túrázásra, kirándulásra buzdítja az ide látogatókat, a Balaton közelsége pedig strandolásra invitál.

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi képei

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Már a szálláshely netes oldalán látott képek is ámulatba ejtettek, de élőben látni a szobánk erkélyéről a környező tájat, lenyűgöző volt. Csendes kis falucska Tapolcától pár km-re, a pihenésre vágyók számára tökéletes választás. Az aktív kikapcsolódásra is számos lehetőséget lehet találni a közelben: Csobánc-hegy megmászása, tapolcai tavasbarlang, sümegi vár.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Ritkán tapasztalható figyelem, udvariasság, tisztaság várt rám. A szoba korrektan berendezve. Talán felújítás volt éppen, annyira friss volt minden. Nem volt megoldhatatlan kérés - mindenben azonnali segítséget kaptam, legyen az programszervezés, taxi rendelés. A reggeli finom, pont elég, változatos. Csak köszönni tudok mindent.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Fantasztikus helyszín, vulkanikus hegyek között, álomszép panzió. Parkolás tökéletes, becsekkolás sima. Szoba tiszta, berendezés nem luxus, de kényelmes, fördöszoba jó, csapok gyengék. Klíma szuper, modern, etalon! A hab a tortán a jacuzzi, fantasztikus hangulatú így a terasz, esti beszélgetések királyi kényelemben (képek)
Az esti grillezésnek külön hangulatos kertrész van, csodaszép.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Az interneten néztem ki ezt a szállást, mert a szállodák főszezonban nagyon drágák. Annyit kérnek 3 éjszakáért, mint egy hétért. Ezzel szemben a képeken nagyon jó fekvéssel, hangulatos, családias kis panzió reggelivel, megfelelő áron kínált pihenést, szórakozást. Legnagyobb örömünkre a képek a valóságnak 100°%-ban megfeleltek.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többedszer jártunk itt:a hely csodás,a levegő kristálytiszta,a kiszolgálás 1 kézben van,látható hogy évente fejlesztenek (klíma,kert),DE!a reggeli kevés,1x meg is feledkeztek rólunk,egyéb étkezés nem megoldható,az árak pedig indokolatlanul magasak (pl.1 kis üveg házi lekvár 1200Ft.!) Hmm.. legközelebb nézünk új helyet!

Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Haus Jeremias therme
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.11.08.

Szállodák Tapolca-Gyulakeszi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Tapolca-GyulakesziX