Hilda11

Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Kultúraéhes
Regisztráció2013.10.27
Utoljára itt2020.01.06

Átlagos 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Többedszer jártunk itt:a hely csodás,a levegő kristálytiszta,a kiszolgálás 1 kézben van,látható hogy évente fejlesztenek (klíma,kert),DE!a reggeli kevés,1x meg is feledkeztek rólunk,egyéb étkezés nem megoldható,az árak pedig indokolatlanul magasak (pl.1 kis üveg házi lekvár 1200Ft.!) Hmm.. legközelebb nézünk új helyet!
Gyenge 2013. október 27.a párjával járt itt
ÁR-ÉRTÉK:irreális, 3* jóindulattal indokolt. Így frissen nem jut más eszembe róla, mint a jóöreg Zimmer Feri. . . nagy lehúzás az egész,tonnányi indokolatlan agyon-fényezéssel. WELLNESS:kicsi, zsúfolt, 1 benti medence (büdös vízzel,kitudja' milyen sűrűn cserélve a vizet), nincsenek élmény-elemek,jacuzzira esély sincs,se törölköző,se köntös nem jár alapból,kültéri cucc?
Szörnyű 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Ha az 5 napos ittlétünk 4. napján töltöm ezt ki,akkor mindenre min. 4 csillagot adtam volna,de aztán jött a távozás napja! Félpanzión voltunk itt,azaz reggeli és vacsora (persze italok nélkül) az árban. Minden este megkérdezték,akarjuk-e most rendezni az italfogyaztást,vagy majd a számlával,elutazáskor.