Vegyes élményekkel tértünk haza

Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont TapolcaTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca a térképen

Kihagyható 2022. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Azt tudtuk, hogy a hely népszerűsége miatt a jegyvásárlás nem lesz egyszerű, ezt telefonban korrekten el is mondták, valamint a honlapon is le van írva. Ezt vállalva indultunk el. (Aki mindenképp be szeretne jutni, javaslom a jegyelővételt).
A látogató központban lehetne, lehetnének érdekes dolgok. Sajnos azonban nem volt érthető a narráció, sokszor éreztem összefüggéstelennek. Kisgyerekek számára ezt semmiképp sem ajánlom!
A tavas barlang valóban szép, de önmagában ahhoz túl borsos a belépőjegy ára.
Mivel maga a csónakázás max 15 perc, lehetne gyakoribb a beengedés, bár biztos oka van, hogy miért így van, sajnos nem tudtuk megfejteni a miértjét.

Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont további értékelései

2023.09.23egyedül
Tulajdonképpen egészen különleges dolog ez a földalatti csónakázás. Régen is az volt, nem tudom, lányom még pici volt, úgy emlékszem, amikor először jártunk itt. Most is eszembe jutott, hogy alá kéne szállni, mint Orfeusz... kissé bizonytalanná tett élemedett korom, már nem vagyok akkora...
2023.08.30családjával
Maga a hely gyönyörű! Kedvesen beszéltek velünk! Nagyon élveztük a csónakázást. A hőmérséklet kiváló, főleg a nyári melegben!
2022.04.29barátokkal
Az idegenvezető nagyon furcsán beszélt nem nagyon lehetett érteni amit mond a barlangi csónakázás nagyon jó csak nagyon nagyon rövid ideig tart mégis csodálatos élmény
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak