2,8

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Gyros Ksamil Tapolca vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 24.egyedül járt itt
Nem ide készültem, de felfigyeltem rá, hogy ez itt van, aztán be is mentem. Ezt is ki kell próbálni. Egyszer, aztán többet nem kell. Igénytelen egy hely. Temperamentumos, ricsajos "beszélgetés" a dolgozók részéről, a srác mindig kiül egy kinti székre, onnan kiabál be a pult mögé, gyros tálat kértem, igazából kis tálcát kaptam, nem tálat, jobbra-balra itt-ott lelógtak róla a koszos asztalra valami szálak, hát biztos örülni kéne inkább ennek, hogy milyen sokat kaptál, de nem volt akkora öröm.
Gyros Ksamil Tapolca - Étel/italGyros Ksamil Tapolca - BelsőGyros Ksamil Tapolca - EgyébGyros Ksamil Tapolca - Külső kép