La Pergola Pizzéria Tapolca

Malom-tó Vendégház Tapolca
40.860 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

La Pergola Pizzéria Tapolca vélemények

Átlagos 2023. szeptember 30.egyedül járt itt
Hely nek rossz, helyben sütnek szemed előtt . De a feltétel és a pizza mérete változó.Van mikor rendesen meg tömik de van hogy alig, ahoz meg drága. De igy egy erős közepes.
Szörnyű 2017. március 7.gyerekekkel járt itt
Üdvözlés: nulla. Rendelésfelvétel: darabos, lassú. Pizza: száraz. tészta: vastag. jellegtelen ízvilág. Fizetés: nekünk a pultnál(! ! ) kellett jelezni szándékunkat és attól számított 15-20 perc tellett el mire a pincérhölgy megjelent az asztalunknál a terminállal a kezében. . . közepes-enyhének mondható forgalom mellett.
Gyenge 2016. március 22.barátokkal járt itt
Nyáron tértünk be az étterembe, a belső helységben ültünk le. Az asztalok és az asztalok melletti ablakok igen csak tisztításra vártak. A kiszolgáló hölgy kedves volt. Mindannyian hideg gyümölcs levest kértünk, és különböző főételeket. A gyümölcs leves pezsgett a benne lévő gyümölccsel együtt.
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Már többször jártam itt a párommal, mert a környék egyik legfinomabb pizzája kapható. Nyáron fedett terasz, télen benti hangulatos boxok/asztalok fogadják az ide érkezőket. Friss alapanyagok, gyors kiszolgálás, hangulatos hely. A pizza választék óriási, de ezen kívül minden féle étel kapható, ami csak szem-szájnak indere. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)