Valahol a téren

Rétes Bisztró & Fröccsterasz TapolcaRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca a térképen

2023. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 23.
A tapolcai főutca/főtér mentén van az un. rétes bisztró és fröccsterasz nevű létesítmény, én viszont sem a rétest, sem a fröccsöt nem vettem igénybe, kedvem támadt viszont inni, meg nasizni valamit, eredetileg meg a kávézás szándékéval állítottam be. Aztán az ember pillanatnyi igényeit a hely alakítja tovább. Volt hely kint az utcán, de ki ül ki a porba, napra, inkább bent telepedtem le, végig egyedül is voltam ezzel. Először egy nagy limonádé, ez volt a legsürgősebb. Azután a szomjcsillapítás után jöhetett egy somlói galuska, igen nagyméretű volt, de kiderült, hogy az leginkább a hab, ezt elmajszolva jöhetett egy újabb maracujás limonádé, meg a kávé is. Tulajdonképpen minden jó volt, amit ittam-ettem. 1-1 félliteres maracujás limonádé 1300 forint, a somlói 1190, a kávé meg 650. A hely színvonalához és az étel minőségéhez, tálaláshoz képest nem tartottam drágának.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Rétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - BelsőRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - BelsőRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - BelsőRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - Étel/italRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - Étel/italRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - Étlap/itallapRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - Étel/italRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - EgyébRétes Bisztró & Fröccsterasz Tapolca - Belső
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak