Nem túl rózsás

Vadrózsa Kisvendéglő TapolcaVadrózsa Kisvendéglő Tapolca a térképen

Gyenge 2015. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 27.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Hosszú sétánk után erre az étteremre esett a választásunk. Gondoltuk, ez a vendéglő eléggé kiesik a város turisták által megszállt területétől, így talán nem fog annyira vastagon az a bizonyos ceruza és ehetünk egy jó magyar ebédet.
Sajnos csalódás volt.
Inni rögtön kaptunk, bár az sem volt egyszerű, vagy lehet, hogy én vagyok túl válogatós?..limonádé (nincs), körtelé (nincs), őszilé (nincs,elfogyott) zérocola (nincs)citromos sör (nincs)... Majd miután kértem egy sima ásványvizet bízva abban, hogy talán az csak van, vettük észre, hogy a szomszédos asztalnál egy család kancsóból szörpnek látszó italt iszik. Miután mindannyian limonádét ittunk volna eredetileg, talán elvárható lett volna, hogy a pincérhölgy tájékoztasson erről az alternatíváról.
Nem volt telt ház, mégis 40 percet vártunk, hogy a levesünk kikerüljön a konyháról. Ekkor már a vasszöget is megettük volna, hiszen az ember azért tér be egy étterembe, mert éhes, úgyhogy a csontlevesnek csúfolt íztelen lé mennyei mannaként csurgott le a torkunkon.
A főételünk szinte említésre sem méltó, semmi különleges, mirelit krumpli, rágós hús, grillezetlen bacon és társaik.
Sajnálatunkra nem fogott annyira haloványan az a ceruza és ráadásul nem is tudtunk enni egy jó magyar ebédet, így még véletlenül sem fogunk újra itt próbálkozni.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos