siputcainyul

siputcainyul adatlapja

Regisztráció2015.08.26
Utoljára itt2016.03.21

Kiváló 2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Csodás milliö, fantasztikus ételek és maximálisan kedves kiszolgálásban volt részünk, mindez számunkra meglepően baráti áron. A kert harsogó zöld és ápolt, a gyerekeknek fából készült játszótér, homokozó teszi még kellemesebbé az itt töltött időt.
Gyenge 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Hosszú sétánk után erre az étteremre esett a választásunk. Gondoltuk, ez a vendéglő eléggé kiesik a város turisták által megszállt területétől, így talán nem fog annyira vastagon az a bizonyos ceruza és ehetünk egy jó magyar ebédet. Sajnos csalódás volt. Inni rögtön kaptunk, bár az sem volt egyszerű, vagy lehet, hogy én vagyok túl válogatós?
Kiváló 2016. február 26.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltunk már itt és sokszor leszünk még. A magyaros konyha ízes ételeit eheti itt az éhes vendég nem franciás mennyiségben. A kiszolgálás maximális, a pincér úr segítőkész és igazi vendéglátós mentalitású a jó értelemben. A berendezés számomra kissé rideg, de ez mit sem von le az étterem élvezeti értékéből, hiszen nem akarunk beköltözni, "csak" egy isteni finomat enni.